Интересное Шоу-биз

У 8-му сезоні «Зважених і щасливих» перемогла команда червоних

Мировлад Марбу

  • 0
  • 83

Родина з Києва  Олег Буряк (батько, 42 роки) та Богдан Буряк (син, 20 років) виграли в суперфіналі 8-го сезону проекту телеканалу СТБ «Зважені та щасливі». Батько прийшов на проект з вагою 158 кг, скинув 69 кг, син мав вагу 168 кг, позбувся 75 кг. Разом вони втратили 44,17%. Родина отримала приз 400 тисяч гривень.

Їхніми суперниками у суперфіналі стала команда рожевих – родина Нестерових з Одещини. Батько Іван (50 років) прийшов на проект з вагою 105 кг, його нова вага – 67 кг, донька Ольга (28 років) мала вагу 137 кг, а нова вага – 92 кг (разом скинули 35,1%).


Домашнє схуднення виграла команда синіх – родина Валігурських (м.Калуш, Івано-Франківської області), яка скинула разом 148 кг (44,18%). Мама Наталія (47 років) на початку проекту важила 140 кг, а нині 82 кг, син Сашко (22 роки) мав найбільшу вагу серед учасників восьмого сезону – 195 кг, а на фінальному зважуванні – показав результат 105 кг. Родина отримала приз 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, у восьмому сезоні брали участь батьки і діти. Учасники не тільки намагалися скинути зайву вагу, а й налагодити тісніші стосунки один з одним.

Рубрика: Шоу-биз
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko