Интересное Интересное

Вчені порівняли рівень смертності в "Грі престолів" із Середньовіччям

Мировлад Марбу

  • 0
  • 73

Дослідники з Австралії вивчили рівень смертності в “Грі престолів” і за історичними джерелами порівняли його з тим, що був в Середні віки, інформує УНН з посиланням на публікацію результатів дослідження.

Вчені Лістад і Браун порахували, що з 330 персонажів 186 не дожили до кінця сьомого сезону. 74% загинули від колото-різаних ран. 13 персонажів були обезголовлені, 22 згоріли, ще 9 отруїли. Лише двоє померли своєю смертю.

Як з’ясували дослідники, ризик смерті у другорядних персонажів в 2,5 рази менше, ніж у головних. Шансів вижити найбільше у тих, хто готовий перейти на бік ворога.

Жінки на екрані живуть в два рази довше, ніж чоловіки. Також герої-аристократи живуть в середньому вдвічі більше, ніж бідняки. Вчені прийшли до висновку, що рівень смертності в серіалі відповідає статистиці Середніх століть. У той час виживали ті, хто переходив на бік переможців і вважав за краще тихе життя.

Рубрика: Интересное
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko