Интересное Интересное

Вчені порівняли рівень смертності в "Грі престолів" із Середньовіччям

Мировлад Марбу

  • 0
  • 127

Дослідники з Австралії вивчили рівень смертності в “Грі престолів” і за історичними джерелами порівняли його з тим, що був в Середні віки, інформує УНН з посиланням на публікацію результатів дослідження.

Вчені Лістад і Браун порахували, що з 330 персонажів 186 не дожили до кінця сьомого сезону. 74% загинули від колото-різаних ран. 13 персонажів були обезголовлені, 22 згоріли, ще 9 отруїли. Лише двоє померли своєю смертю.

Як з’ясували дослідники, ризик смерті у другорядних персонажів в 2,5 рази менше, ніж у головних. Шансів вижити найбільше у тих, хто готовий перейти на бік ворога.

Жінки на екрані живуть в два рази довше, ніж чоловіки. Також герої-аристократи живуть в середньому вдвічі більше, ніж бідняки. Вчені прийшли до висновку, що рівень смертності в серіалі відповідає статистиці Середніх століть. У той час виживали ті, хто переходив на бік переможців і вважав за краще тихе життя.

Рубрика: Интересное
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska