Интересное Интересное

Вчені з'ясували, коли погасне Сонце

Ольга Савченко

  • 0
  • 76

Чекати залишилося не так вже й довго, повідомляє  znaj.ua.

Приблизно через 4,5 мільярда років сонце перетвориться на червоного гіганта і розшириться до орбіти Венери. Саме тоді настане кінець Сонцю.

Перетворившись на червоного гіганта, воно розшириться до орбіти Венери і поглине ряд планет, у тому числі - Землю. Варто відзначити, що це найближча до Землі зірка, так що після перетворення в червоного гіганта зірка буде продовжувати розширюватися, поглинаючи при цьому космічні тіла, які знаходяться поруч.

Пізніше небесне тіло почне остигати і трансформується в мертвого білого карлика з радіусом приблизно в 10 кілометрів. Однак це вже не буде мати значення для землян. Повідомляється, що величезна щільність мертвого Сонця створить біля себе гравітацію, яка почне впливати на інші космічні тіла.

Наголошується, що пройде багато років, коли Сонце перетвориться на нашого ворога, так що нашому поколінню точно не варто переживати :)

Рубрика: Интересное
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska