Интересное Шоу-биз

Скандал: Зіанджа відповіла на жорсткі жарти про неї в "Лізі Сміху" і "Кварталі"

Мировлад Марбу

  • 0
  • 164

Трохи менше року тому трансгендерна співачка Зіанджа (в минулому – Борис Апрель) заявила про себе Україні на шоу талантів "Голос країни". Після цього дівчину стали активно обговорювати в суспільстві, а до її особистості і минулого тепер прикута загальна увага.

І хоч наразі Зіанджа не порадувала публіку власними треками, інтерес до неї навпаки зростає. Більш того, про Зіанджу навіть жартують і згадують на популярних гумористичних шоу. Так, образ співачки став предметом для жартів в шоу "Ліга Сміху" і черговому випуску "95 кварталу".

В одному з номерів "Ліги Сміху" Зіанджу помістили на жартівливий постер фільму "Я, ти, він, вона" з Зеленським та Дорофеєвою в головних ролях, замінивши слово "вона" під фото Зіанджі на "воно". В ефірі шоу також обігрувалася операція Зіанджі зі зміни статі.

 

1544442993.1755

Фото: скріншот

У випуску "95 кварталу" роль співачки зіграв Сергій Казанін. У номері також вживалися фрази "навідріз", "шов розійшовся" та інші, що асоціюються з операціями.

У своїх Instagram-сторіс Зіанджа розмістила фрагменти виступів артистів, а також звернення до всіх, цікавлячись, "чи довго над нею знущатимуться і жартуватимуть": "Як довго ще в Україні наді мною знущатимуться? Як довго я вважатимуся тут ізгоєм? Як довго ще трансгендерність і нетрадиційна сексуальна орієнтація асоціюватимуться з клоунадою, табу, огидою і занепадом моралі? Як довго ви будете пестити і леліяти ненависть всередині себе? Коли ж люди нарешті переростуть свій середньовічний менталітет? Коли ж любов, якої ви так жадаєте, відкриє вам очі, просвітлить розум і серце?".

 

_2_14

Фото: скріншот

 

Крім цього, Зіанджа запевнила, що артисти, які продовжують "ходити на подібні" заходи, "точно не отримають підтримки в США та інших країнах Заходу, якщо захочуть поїхати туди на гастролі.

Співачка також зазначила, що з таким ставленням до ЛГБТ-спільноти Україна не скоро наблизиться до Європи. Крім цього, Зіанджа присоромила Володимира Зеленського, який брав участь в одному з номерів "Кварталу" про неї.

"Зеленський, тобі повинно бути за це соромно. Президент? No! Thank you, next"

 

_3_05

Фото: скріншот


Джерело: https://ukr.segodnya.ua

Рубрика: Шоу-биз
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko