Интересное Юмор

Безглузда премія: кого номінували за найгірший опис сексу в літературі

Мировлад Марбу

  • 0
  • 45

3 грудня пройде вручення премії за найгірший опис сексу в літературі. І в цьому році вже втретє на цю нагороду номінують Харукі Муракамі, японського письменника і перекладача. Як повідомляє "The Guardian", в цьому "змаганні" беруть участь сім письменників, і всі вони чоловіки.

Харукі Муракамі потрапив у цей список завдяки своєму недавньому твору під назвою "Вбивство командора", який вийшов в тираж в 2017 року. Перекладу роману на російську мову ще немає, але є фрагмент тексту, завдяки якому автора номінували на цю "нагороду":

"Моя еякуляція була бурхливою і багаторазової. Знову і знову насіння лилося з мене, переповнюючи її вагіну і роблячи простирадла липкими. Я ніяк не міг зупинитися. Я боявся, що якщо це продовжиться, в мені нічого не залишиться. Юдзу весь цей час спала глибоким сном, не видаючи ні звуку не було чутно навіть її дихання. Але її геніталії обхопили мої і не відпускали. Як ніби вони володіли власною непохитною волею і вирішили вичавити з мого тіла все до останньої краплі", - написано в текстi.

Незважаючи на номінацію в такому жартівливому змаганні, варто пам'ятати, що Харукі Муракамі – один з найпопулярніших авторів сучасності. І крім цієї безглуздої "премії", він неодноразово був номінований на Нобелівську премію з літератури".

Рубрика: Юмор
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko