Интересное Туризм

Названо найбільш залежні від туризму міста світу

Мировлад Марбу

  • 0
  • 142

Мексиканський курорт Канкун названий містом з самою високою залежністю від туризму. Про це йдеться в доповіді Всесвітньої ради з туризму і подорожей.

Зазначається, що туризм генерує майже половину ВВП міста (49,6%). Більшу частину іноземних відвідувачів Канкуна складають американці — 63 відсотки. Останнім часом місто часто відвідують жителі Канади і Аргентини.

 

Названо найбільш залежні від туризму міста світуФото: Канкун (pixabay.com/FlavioMoura)

На другому місці розташувався Марракеш (Марокко) — 30,2% ВВП. У доповіді наголошується, що місто багато в чому залежить від французьких туристів: за статистикою, один з трьох відвідувачів Марракеша — француз.

Названо найбільш залежні від туризму міста світуФото: Марракеш (pixabay.com)

Слідом йде китайський Макао — 29,3 ВВП.

Названо найбільш залежні від туризму міста світуФото: Макао (pixabay.com/falco)

У п'ятірку міст також потрапили Орландо (США, 18,7% ВВП) і Анталія (Туреччина, 17,6% ВВП).

У першій десятці опинилися такі міста, як Венеція (Італія), Лас-Вегас (США), Бангкок (Таїланд), Дубай (ОАЕ) і Дубровник (Хорватія).

Рубрика: Туризм
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska