Интересное Туризм

Названо найбільш залежні від туризму міста світу

Мировлад Марбу

  • 0
  • 74

Мексиканський курорт Канкун названий містом з самою високою залежністю від туризму. Про це йдеться в доповіді Всесвітньої ради з туризму і подорожей.

Зазначається, що туризм генерує майже половину ВВП міста (49,6%). Більшу частину іноземних відвідувачів Канкуна складають американці — 63 відсотки. Останнім часом місто часто відвідують жителі Канади і Аргентини.

 

Названо найбільш залежні від туризму міста світуФото: Канкун (pixabay.com/FlavioMoura)

На другому місці розташувався Марракеш (Марокко) — 30,2% ВВП. У доповіді наголошується, що місто багато в чому залежить від французьких туристів: за статистикою, один з трьох відвідувачів Марракеша — француз.

Названо найбільш залежні від туризму міста світуФото: Марракеш (pixabay.com)

Слідом йде китайський Макао — 29,3 ВВП.

Названо найбільш залежні від туризму міста світуФото: Макао (pixabay.com/falco)

У п'ятірку міст також потрапили Орландо (США, 18,7% ВВП) і Анталія (Туреччина, 17,6% ВВП).

У першій десятці опинилися такі міста, як Венеція (Італія), Лас-Вегас (США), Бангкок (Таїланд), Дубай (ОАЕ) і Дубровник (Хорватія).

Рубрика: Туризм
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko