Интересное Здоровье

6 продуктів, які можуть спровокувати діабет

Мировлад Марбу

  • 0
  • 115

Раціон харчування відіграє одну з основних ролей у профілактиці хвороб та покращення здоров’я. Проте вживання деяких продуктів може призвести до розвитку діабету 2-го типу.

Про це розповіла лікар-дієтолог Олена Толоконнікова, пише 24 канал.

1. Вироби з борошна

Такі продукти дуже швидко перетравлюються та призводять до стрибка цукру у крові. Все через використання рафінованої муки. Дієтолог радить вживати цілозернові продукти.

2. Білий рис

Часте вживання цього продукту (4-5 разів на тиждень) може призвести до діабету 2-го типу. Цей продукт містить мало клітковини та велику кількість глюкози, що одразу потрапляє в кров.

Саме тому потрібно замінити білий рис на бурий чи червоний.

3. Ковбаса

Щоденне вживання цього продукту може причинити розвиток дефіциту інсуліну. А от ризик діабету зростає на 50%.

4. Молоко

Попри те, що молоко та молочні продукти вважаються корисними, вони можуть довести до діабету. Все через велику кількість насичених жирів, що можуть спровокувати інсулінову недостатність.

Дієтолог зазначила, що більше склянки молока дорослій людині не потрібно.

5. Продукти, що містять цукор

Істотно підвищує рівень глюкози в крові продукти, що містять цукор – газовані напої, пакетовані соки та алкоголь.

6. Солодощі

Проте все залежить від кількості вживання. Якщо ви багато вживаєте солодощів, то це може призвести до зайвої ваги та діабету.

Діабет 2-го типу – причини виникнення

• гормональні порушення та захворювання;

• вплив хімічних речовин або ліків;

• зміна інсулінових рецепторів;

• хвороби підшлункової залози (пухлина, панкреатит, тощо);

• синдроми генетичного походження.

Рубрика: Здоровье
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska