Интересное Шоу-биз

Девід Копперфільд став найбагатшим "чарівником" в світі за версією Forbes

Мировлад Марбу

  • 0
  • 104

Стали відомі імена найбыльш високооплачуваних "чарівників" у світі за цей рік. Рейтинг, у який увійшли сім осіб, опублікувало видання Forbes.

Лідером рейтингу став Девід Копперфільд, чий статок оцінюється в 875 млн доларів. Йому належать одинадцять приватних островів на Багамах, а також велика колекція магічних артефактів. За минулий рік він заробив 61 млн доларів, причому більшу частину з них йому принесли виступи в Лас-Вегасі, де з 1 червня 2017 року по 1 червня 2018 року він дав 670 шоу.

На другому місці опинився дует Penn & Teller, що складається з ілюзіоністів Пенна Джіллетта і Теллера – за минулий рік вони заробили 30 млн доларів.

 

Пенн & Теллер Reuters

Замикає трійку лідерів зірка реаліті-шоу Mindfreak Кріс Енджел, чиї доходи склали 16 млн доларів. Більшу частину своїх мільйонів він заробив на виступах у Лас-Вегасі з Cirque du Soleil.

 
Кріс Енджел Reuters
 

Повністю список виглядає наступним чином:

1. Девід Копперфільд (61 млн дол.)

2. Penn & Teller (30 млн дол.)

3. Кріс Енджел (16 млн дол.)

 

4. Девід Блейн (13,5 млн дол.)

5. The Illusionists (12 млн дол.)

6. Майкл Карбонаро (8,5 млн дол.)

7. Деррен Браун (8 млн дол.)

Рубрика: Шоу-биз
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska