Интересное Шоу-биз

"Міс Земля 2018": оголошено переможницю конкурсу краси

Мировлад Марбу

  • 0
  • 60

Володаркою титулу Міс Земля-2018 стала 23-річна представниця В'єтнаму Фионг Кхань Нгуєн. Про це в суботу, 3 листопада повідомила прес-служба конкурсу в Facebook.

Нагородження відбулося в столиці Філіппін Манілі.

Нгуєн вивчає маркетинг в університеті, вільно розмовляє англійською мовою і любить котів за їх вміння адаптуватися до навколишнього середовища.

У презентаційному ролику дівчина розповідала про екологічний проект по збереженню річки Меконг на півдні В'єтнаму. Відзначається, що титули Міс Вогонь, Міс Вода і Міс Повітря отримали конкурсантки з Мексики, Колумбії і Австрії.

Зазначимо, Україну на конкурсі представляла 23-річна киянка Анастасія Кривохижа. Українці не вдалося потрапити до ТОП-18 і поборотися за головну корону конкурсу.

Конкурс "Міс Земля" проводиться з 2001 року на Філіппінах і входить в "велику четвірку" найбільших і престижних змагань поряд з Міс Всесвіт, Міс світу і Міс Інтернешнл. Він спрямований на підвищення обізнаності про проблеми навколишнього середовища.

Рубрика: Шоу-биз
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko