Интересное Шоу-биз

"Міс Земля 2018": оголошено переможницю конкурсу краси

Мировлад Марбу

  • 0
  • 115

Володаркою титулу Міс Земля-2018 стала 23-річна представниця В'єтнаму Фионг Кхань Нгуєн. Про це в суботу, 3 листопада повідомила прес-служба конкурсу в Facebook.

Нагородження відбулося в столиці Філіппін Манілі.

Нгуєн вивчає маркетинг в університеті, вільно розмовляє англійською мовою і любить котів за їх вміння адаптуватися до навколишнього середовища.

У презентаційному ролику дівчина розповідала про екологічний проект по збереженню річки Меконг на півдні В'єтнаму. Відзначається, що титули Міс Вогонь, Міс Вода і Міс Повітря отримали конкурсантки з Мексики, Колумбії і Австрії.

Зазначимо, Україну на конкурсі представляла 23-річна киянка Анастасія Кривохижа. Українці не вдалося потрапити до ТОП-18 і поборотися за головну корону конкурсу.

Конкурс "Міс Земля" проводиться з 2001 року на Філіппінах і входить в "велику четвірку" найбільших і престижних змагань поряд з Міс Всесвіт, Міс світу і Міс Інтернешнл. Він спрямований на підвищення обізнаності про проблеми навколишнього середовища.

Рубрика: Шоу-биз
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska