Интересное Туризм

Туризм: куди люблять їздити українці

Мировлад Марбу

  • 0
  • 64

У першому півріччі 2018 року за кордон їздили понад 17 мільйонів українців. Про це повідомило Мінекономрозвитку в Фейсбуці.

ФАКТ. Щоб відстежити туристичну активність українців, Міністерство економічного розвитку використовувало дані трьох провідних операторів мобільного зв’язку в Україні.

ПРИКОРДОННІ. За інформацією міністерства, з ближніх країн українці найчастіше вибирали: Польщу, Росію, Угорщину, Молдову, Білорусь, Румунію і Словаччину.

ДАЛЬНІ. Серед не прикордонних країн найпопулярнішими були: Чехія, Туреччина, Німеччина та Єгипет.

ВСЕРЕДИНІ країни українці найчастіше подорожували у Київську, Львівську, Полтавську, Житомирську та Черкаську області.

ІНТУРИСТИ. У Мінекономрозвитку також повідомили, що за шість місяців цього року Україну відвідали 9,6 млн іноземців (в основному – гості ближнього зарубіжжя). Найчастіше вони навідувалися в Київську, Львівську та Закарпатську області. Також до числа популярних областей увійшли Одеська та Харківська.

Джерело: https://uk.etcetera.media

Рубрика: Туризм
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko