Интересное Туризм

Туризм: куди люблять їздити українці

Мировлад Марбу

  • 0
  • 127

У першому півріччі 2018 року за кордон їздили понад 17 мільйонів українців. Про це повідомило Мінекономрозвитку в Фейсбуці.

ФАКТ. Щоб відстежити туристичну активність українців, Міністерство економічного розвитку використовувало дані трьох провідних операторів мобільного зв’язку в Україні.

ПРИКОРДОННІ. За інформацією міністерства, з ближніх країн українці найчастіше вибирали: Польщу, Росію, Угорщину, Молдову, Білорусь, Румунію і Словаччину.

ДАЛЬНІ. Серед не прикордонних країн найпопулярнішими були: Чехія, Туреччина, Німеччина та Єгипет.

ВСЕРЕДИНІ країни українці найчастіше подорожували у Київську, Львівську, Полтавську, Житомирську та Черкаську області.

ІНТУРИСТИ. У Мінекономрозвитку також повідомили, що за шість місяців цього року Україну відвідали 9,6 млн іноземців (в основному – гості ближнього зарубіжжя). Найчастіше вони навідувалися в Київську, Львівську та Закарпатську області. Також до числа популярних областей увійшли Одеська та Харківська.

Джерело: https://uk.etcetera.media

Рубрика: Туризм
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska