Интересное Мир женщины

Чому дівчата шукають принців: коментар психолога

Мировлад Марбу

  • 0
  • 94

Не дивно, що багато дівчат з дитинства мріють вийти заміж за принца, про якого чують у казках. Але якщо замислитись, часто ці персони – інфантильні примхливі хлопчики.

Про це у коментарі 24 каналу розповіла психолог і сімейний консультант-медіатор, кандидат в транзактні аналітики у сфері психотерапії, фахівець з казкотерапії Марія Фабричева.

"Навіщо потрібні принци? Тому що принц здається благородним хлопчиком, з хорошої сім'ї, з хорошим достатком. Це така проекція – якщо я буду поруч з принцом, то буду принцесою, тоді у мене відпадуть всі світові проблеми", - пояснила вона.

Зі слів психолога, насправді, це психологічна гра. Часто такі казки закінчуються на весіллях, але потім починаються "драми, зіткнення з реальністю, неготовність принца нести відповідальність за сім'ю і шок у принцеси". Тому що принци ж не змінюються чарівним чином після весілля.

Тож, щоб не потрапити у життєву пастку, потрібно відкинути сюжети казок та добре думати перед тим, як зробити остаточний вибір.

Рубрика: Мир женщины
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska