Интересное Юмор

"Прибуткова штука": зірка Ліги сміху розповів, як заробити гумором

Мировлад Марбу

  • 0
  • 118

Заробити жартами на безбідне життя цілком можливо. Бути гумористом - це "частково прибуткова штука". Про це сказав відомий український актор, зірка проекту Ліга сміху Юрій Ткач.

В інтерв'ю "КП в Україні" він зізнався, що за гумор дуже добре платять.

"Гумор - така річ, що людині або смішно, або ні, і більше нічого не поробиш. Буває, мені пишуть, що я клоун. Пишіть! Мені це дуже подобається, і мене це заводить у правильному напрямку. Я ніколи не відповідаю на такі штуки, але розумію, куди мені потрібно рухатися. Коли ти працюєш з душею, коли ти чоловік добрий, відкритий, то, напевно, це працює на тебе. Я нікого не ображаю, нікого не гноблю. Я до всього ставлюся з гумором, і це допомагає не тільки мені, але і тим людям, з якими я знаходжуся поряд", - сказав він.

"Прибуткова штука": зірка Ліги сміху розповів, як заробити гумором

Юрій Ткач (фото: instagram.com/yuriy_tkach)

При цьому, Ткач сказав, що гумор уже зробив його багатою людиною. Правда, більше багатою духовно і морально. А ось про гроші актор говорить неохоче.

"Гумор зробив з мене людину, і зробив з мене багату людину духовно і морально. Це і так зрозуміло. Що стосується грошей... Не можу я відповідати на це питання. Розумію, що комусь дуже цікаво. Але скажу так: будиночків у Кончі-Заспі у мене немає, вертольотів немає. Є дружина і донька", - підкреслив Юрій.

Рубрика: Юмор
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko