Интересное Юмор

"Прибуткова штука": зірка Ліги сміху розповів, як заробити гумором

Мировлад Марбу

  • 0
  • 182

Заробити жартами на безбідне життя цілком можливо. Бути гумористом - це "частково прибуткова штука". Про це сказав відомий український актор, зірка проекту Ліга сміху Юрій Ткач.

В інтерв'ю "КП в Україні" він зізнався, що за гумор дуже добре платять.

"Гумор - така річ, що людині або смішно, або ні, і більше нічого не поробиш. Буває, мені пишуть, що я клоун. Пишіть! Мені це дуже подобається, і мене це заводить у правильному напрямку. Я ніколи не відповідаю на такі штуки, але розумію, куди мені потрібно рухатися. Коли ти працюєш з душею, коли ти чоловік добрий, відкритий, то, напевно, це працює на тебе. Я нікого не ображаю, нікого не гноблю. Я до всього ставлюся з гумором, і це допомагає не тільки мені, але і тим людям, з якими я знаходжуся поряд", - сказав він.

"Прибуткова штука": зірка Ліги сміху розповів, як заробити гумором

Юрій Ткач (фото: instagram.com/yuriy_tkach)

При цьому, Ткач сказав, що гумор уже зробив його багатою людиною. Правда, більше багатою духовно і морально. А ось про гроші актор говорить неохоче.

"Гумор зробив з мене людину, і зробив з мене багату людину духовно і морально. Це і так зрозуміло. Що стосується грошей... Не можу я відповідати на це питання. Розумію, що комусь дуже цікаво. Але скажу так: будиночків у Кончі-Заспі у мене немає, вертольотів немає. Є дружина і донька", - підкреслив Юрій.

Рубрика: Юмор
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska