Интересное Юмор

Ось якими б були Сімпсони, якби вони жили в наших широтах

Мировлад Марбу

  • 0
  • 133

Американський серіал «Сімпсони» у себе на батьківщині давно перетворився у культурний феномен. З 1989 року вийшло вже більше 600 серій, що робить цей ситком найбільш довговічним в американській історії, інформує Ukr.Media.

Що ще важливо, «Сімпсони» переводяться на кілька десятків мов і показуються практично по всьому світу. Важко знайти людину, який не знав би характерних жовтошкірих персонажів хоча б в обличчя, так і за іменами їх назвуть багато.

Про неперевершену популярність Сімпсонів говорить і той факт, що різні художники регулярно задаються питанням: а як би виглядало знамените сімейство, живучи не в США?

 

Ось деякі відповіді:

Сакенови (Казахстан)

Симоненки (Україна)

Симпраджведи (Індія)

Джейкобсони (Австралія)

Бадмаєви (Бурятія)

Симсоне (Франція)

Рубрика: Юмор
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska