Интересное Юмор

Ось якими б були Сімпсони, якби вони жили в наших широтах

Мировлад Марбу

  • 0
  • 72

Американський серіал «Сімпсони» у себе на батьківщині давно перетворився у культурний феномен. З 1989 року вийшло вже більше 600 серій, що робить цей ситком найбільш довговічним в американській історії, інформує Ukr.Media.

Що ще важливо, «Сімпсони» переводяться на кілька десятків мов і показуються практично по всьому світу. Важко знайти людину, який не знав би характерних жовтошкірих персонажів хоча б в обличчя, так і за іменами їх назвуть багато.

Про неперевершену популярність Сімпсонів говорить і той факт, що різні художники регулярно задаються питанням: а як би виглядало знамените сімейство, живучи не в США?

 

Ось деякі відповіді:

Сакенови (Казахстан)

Симоненки (Україна)

Симпраджведи (Індія)

Джейкобсони (Австралія)

Бадмаєви (Бурятія)

Симсоне (Франція)

Рубрика: Юмор
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko