Интересное Мир женщины

Як прізвище чоловіка впливає на долю жінки

Мировлад Марбу

  • 0
  • 164

Нумерологія - це наука, яка за допомогою чисел може розповісти не тільки про характер, але і про ваше майбутнє. Як змінюється життя жінки, після того, як вона змінить дівоче прізвище на прізвище чоловіка?

Нумерологи стверджують, що змінивши прізвище, ваше життя може піти зовсім за іншим сценарієм.

Щоб розрахувати енергію вашого нового прізвища потрібно, спираючись на таблицю, скласти числа, яким відповідає кожна буква вашого прізвища. Складати потрібно до отримання простого числа від 1 до 9. Існують тільки три винятки, якщо у вас вийшло число 11, 22 або 33 - їх складати не потрібно, вони мають своє власне значення.

pic

1 - неймовірно цілеспрямована особистість. У вас незламний характер і залізна сила волі, саме це дозволяє домагатися бажаних цілей. На вас можна покластися, ви завжди впораєтеся з труднощами і знайдете вихід навіть із, здавалося б, безвихідної ситуації.

2 - ви м'яка неконфліктна людина. Ви легко знаходите спільну мову з людьми і вписується в будь-який колектив, родичі і друзі вас щиро люблять і цінують за добрий поступливий характер. У вас є талант миротворця, ви з легкістю згладжуєте кути всіх конфліктів і здатні примирити навіть найзапекліших ворогів.

3 - ви творча особистість. Ви володієте неабияким розумом і схильні до творчості, знаючи про це, ви не прагнете це відкрито демонструвати, щоб викликати заздрість. У вас прекрасне почуття гумору, практично з будь-якою людиною ви зможете знайти спільну мову, легко підібравши до нього ключик. Саме тому в будь-якій компанії вам завжди раді.

4 - працьовита людина-практик. Ви звикли і любите багато працювати, але ви не трудоголік, робота приносить вам задоволення. Логіка, виваженість і практичність грають вам на руку і допомагають відчувати себе на висоті як в кар'єрі, так і в особистому житті.

5 - авантюрист і любитель пригод. Спокій і розмірене життя - це точно не про вас. Ви любите ризикувати, пробувати щось нове і постійно щось міняти в житті, вам нудно багато років працювати на одній роботі і жити в одній квартирі. Ви звикли експериментувати і отримуєте від цього справжнє задоволення.

6 - вкрай прагматична людина. Ви не розумієте, як це піддатися настрою або миттєвому бажанню, ви звикли все продумувати і планувати на три кроки вперед. Навіть в особистому житті, ви навряд чи будете спиратися на почуття і емоції, випустивши з уваги перспективи, які обіцяють дані відносини.

7 - відмінний керівник. Ви з задоволенням освоюєте нові знання і не боїтеся ризикувати, вам подобається керувати людьми, і у вас це добре виходить. Іноді співробітники можуть вважати вас невиправним занудою, так як ви любите копатися в кожній деталі і вивчати все до дрібниць, але таке знання справи приносить прекрасні плоди у вигляді успішного бізнесу.

8 - ви вмієте робити гроші. Для вас немає проблем і складних завдань, адже там, де звичайна людина бачить проблему, ви вже знаєте, як заробити на її вирішенні гроші і вже склали план. Ця геніальна здатність допоможе вам стати дуже успішною і багатою людиною.

9 - невиправний романтик. Ви схильні все ідеалізувати і прикрашати, тому в реальному світі вам досить складно пристосуватися. Вам потрібна поруч людина, яка візьме рішення всіх "земних" питань на себе, а ви будете займатися тим, що у вас найкраще виходить: любити і надихати.

11 - природжений лідер. Ви справжній лідер і ідейний натхненник. Ви легко підіймаєтеся по кар'єрних сходах до самої вершини, але на цьому не зупинитеся. Досягнувши максимуму в одній сфері, ви з легкістю переключіться на іншу і будете також плідно зростати.

22 - прекрасний організатор. Ви можете скласти план організації будь-якого заходу, на вищому рівні провести будь-яку зустріч і переговори і не сумнівайтеся, все пройде ідеально.

33 - ваше покликання - педагог. Ви неймовірно легка і приємна людина в спілкуванні. Ви дуже доступно можете донести людям абсолютно будь-яку інформацію і знайдете підхід абсолютно до будь-якій людині.

Рубрика: Мир женщины
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska