Интересное Семья

Що чоловіки і жінки розцінюють як зраду: дослідження

Мировлад Марбу

  • 0
  • 159

Виявляється, для чоловіків і жінок слово "зрада" має кардинально різний зміст. Подружні зради зовсім не обмежуються сексуальними контактами з сторонніми людьми.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного австралійським сайтом знайомств, передає 24 канал з посиланням на Ukrhealth.

Більш, ніж половина чоловіків і жінок назвали зрадою емоційну прихильність до своєї половини до іншої людини як найвищу форму невірності.

Понад 40% респондентів вважають, що відправлення своїх фото в оголеному вигляді кому-небудь ще, крім свого партнера, вже є формою зради.

Стільки ж опитаних вважають зрадою відправлення текстових повідомлень еротичного змісту.

А от збереження нормальних відносин з колишнім партнером не розцінюються як зрада, окрім того, велике значення має їх інтенсивність.

Кожен третій респондент зізнався, що якщо ваш партнер занадто часто і багато спілкується зі своїм колишнім партнером, то це може вважатися однією з форм зради.

Також кожен третій вважає зрадою розміщення анкети на сайті знайомств, якщо людина перебуває у стійких відносинах.

Для 20% жінок флірт їхніх чоловіків з якоюсь іншою жінкою вважається зрадою.

А для чоловіків зрадою може бути те, коли партнерка фантазує під час сексу про якогось іншого чоловіка.

Ще 20% жінок назвали зрадою не ділову вечерю в ресторані чоловіка з якоюсь іншою жінкою.

Рубрика: Семья
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska