Интересное Семья

Що чоловіки і жінки розцінюють як зраду: дослідження

Мировлад Марбу

  • 0
  • 114

Виявляється, для чоловіків і жінок слово "зрада" має кардинально різний зміст. Подружні зради зовсім не обмежуються сексуальними контактами з сторонніми людьми.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного австралійським сайтом знайомств, передає 24 канал з посиланням на Ukrhealth.

Більш, ніж половина чоловіків і жінок назвали зрадою емоційну прихильність до своєї половини до іншої людини як найвищу форму невірності.

Понад 40% респондентів вважають, що відправлення своїх фото в оголеному вигляді кому-небудь ще, крім свого партнера, вже є формою зради.

Стільки ж опитаних вважають зрадою відправлення текстових повідомлень еротичного змісту.

А от збереження нормальних відносин з колишнім партнером не розцінюються як зрада, окрім того, велике значення має їх інтенсивність.

Кожен третій респондент зізнався, що якщо ваш партнер занадто часто і багато спілкується зі своїм колишнім партнером, то це може вважатися однією з форм зради.

Також кожен третій вважає зрадою розміщення анкети на сайті знайомств, якщо людина перебуває у стійких відносинах.

Для 20% жінок флірт їхніх чоловіків з якоюсь іншою жінкою вважається зрадою.

А для чоловіків зрадою може бути те, коли партнерка фантазує під час сексу про якогось іншого чоловіка.

Ще 20% жінок назвали зрадою не ділову вечерю в ресторані чоловіка з якоюсь іншою жінкою.

Рубрика: Семья
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko