Интересное Юмор

У яких знаків Зодіаку чудове почуття гумору

Мировлад Марбу

  • 0
  • 45

Почуття гумору - вроджений дар. В процесі життя розвивається дуже слабо. На здатність розуміти жарти і веселити оточуючих впливає дата народження людини, точніше положення небесних світил в цей день. Астролог склав рейтинг-гороскоп, якою мірою зодіакальні сузір'я наділені почуття гумору.

12 місце - Риби

Гумор для Риб можна порівняти з вищою математикою. Такий же незрозумілий і складний. Представники сузір'я сміються, коли це роблять оточуючі, щоб ніхто не здогадався, що вони почуттям гумору обділені. З цією ж метою Риби вчать кілька безпрограшних бородатих анекдотів. І якщо потрібно проявити дотепність, використовують вивчене. Над жартами ці хлопці довго розмірковують. Приміряють суть хохми до себе.

Гумор в свою адресу Риби сприймають болісно. Тут же починає комплектувати. Замикається і йде вглиб довгих роздумів.

11 місце - Овен

Почуття гумору у Овна є, але воно плоске. Навіть примітивне. Цьому знаку подобаються прості і зрозумілі жарти. Його смішать грубуваті кпини. Тонкі і хитромудрі інтелектуальні жарти не для нього. Анекдоти Овна старі як світ. Зате його сміх дуже дзвінкий і заразливий. За допомогою гумору представники «полум'яного» знака можуть пригнічувати оточуючих. Особливо люблять прикро підколювати своїх підлеглих на роботі.

10 місце - Діва

Небесні світила наділили Дев педантичністю і песимізмом. Де вже тут знайти місце почуттю гумору. Ці «земні» хлопці рідко веселяться. Вони постійно зайняті пошуком недосконалостей. І замість того, щоб посміятися над вадами навколишнього світу, Діви критикують і «оплакують» його недоліки.

Більшість жартів серйозні хлопці вважають дурними. Оповідача анекдоту обдарують максимум поблажливою посмішкою. Самі ж можуть бути гострими на язик. Дурня клеїти Діви абсолютно не вміють. А ось язувати у них виходить талановитіший інших знаків зодіаку.

9 місце - Козеріг

Цей знак дуже серйозний, щоб блазнювати і каламбурити. Козероги абсолютно не схильні жартувати. Оточуючим здається, що вони геть обділені почуттям гумору. Усміхненого Козерога можна зустріти дуже рідко. І ще рідше - регоче до сліз. «Хіхонькі-хаханьки» ніяк не в'яжуться з його солідним чином. Проте, Козероги вдячні слухачі. Завжди готові вислухати дотепний анекдот. Дізнатися забавну історію. Представники земної стихії цінують тільки високоінтелектуальний гумор. Вульгарні і занадто прямі хохми не для них.

Самоіронії ці люди позбавлені геть. Жарти в свою сторону Козероги не терплять. Можуть відразу висловити обурення або затаїти образу на довгі роки.

8 місце - Рак

Небесні світила наділили Раков здатністю цінувати тонкий гумор. Грубі, вульгарні жарти або анекдоти з нецензурною лайкою цього знаку неприємні. Підколювати цих емоційних хлопців не варто. Вони можуть сміятися над усім на світі, але тільки не над власною персоною.

Раки мають унікальну особливість - вони інтуїтивно аналізують обстановку і прекрасно розуміють, які жарти доречні в ситуації, що склалася, а які ні.

7 місце - Стрілець

Стрільці - народ оптимістичний і веселий. Чи не позбавлений почуття гумору. Але цей гумор вельми специфічний. «Вогненні» балагури можуть до втрати свідомості реготати над власною жартом. І плювати, що ніхто інший її не оцінили. Обожнюють жартувати над оточуючими. Влаштовують розіграші. Часто роблять це нетактовно. Хоч і без злого умислу.

Все вульгарні анекдоти ніби створені спеціально для цього знака. Забавні життєві історії з несподіваними поворотами призводять Стрільців в захват.

6 місце - Скорпіон

Представники цього знака визнають тільки витончений, цинічний, але розумний гумор. Самі жартують жорстко і жорстоко. Розповідають смішні байки з байдужим обличчям. Оточуючим навіть важко зрозуміти, вигадана це історія або Справжня.

Багато хто вважає, що Скорпіон позбавлений почуття гумору, але це зовсім не так. Просто традиційний гумор не для представників даного сузір'я. Вони його розуміють, але нічого смішного не знаходять. Інша справа жарти з подвійним або потрійним дном. А якщо ще й тема похмура або навіжена, тоді Скорпіон буде реготати до упаду.

5 місце - Лев

Зірки обдарували цей знак почуттям гумору в меншій мірі, ніж почуттям власної гідності. Лев здатний оцінити дотепний жарт. Правда, тільки якщо вона ніяк не зачіпає його особистість.

Леви розуміють сарказм і іронію, але більше задоволення отримують від добрих невинних жартів без ненормативної лексики і «чорноти». На вдалі жарти відповідають гучним добродушним сміхом. Самі красномовно і артистично розповідають комічні історії з власного життя. Щедро прикрашають події і не шкодують епітетів.

4 місце - Водолій

Без чудового почуття гумору Водолії просто не пережили б всі курйози, які з ними трапляються. Причому відбуваються ці казуси регулярно. Сама доля жартує над Водоліями. Благо, дивляться на життя ці оптимісти з гумором і позитивом.

Розсмішити людини, народженої під цим сузір'ям, не складно. Та й сам Водолій завжди готовий подарувати близьким людям гарний настрій. Він майстер пародійного жанру. Завжди готовий імпровізувати. Це сузір'я не увійшло до трійки лідерів рейтингу тільки з однієї причини. У Водоліїв часто не вистачає банального життєвого дотепності. Надто вже піднесене у них почуття гумору. Абсолютно відірване від буденності.

3 місце - Телець

Когось може здивувати, що серйозний «земної» знак зайняв третю позицію в списку головних гумористів. Але зірки теж вміють жартувати. Вони наділили суворого і впертого Тельця найтоншим почуттям гумору. Такі, на перший погляд, суперечливі якості прекрасно уживаються разом.

Тельці сприймають жарти будь-якого ступеня хитромудрості. І самі знають, як вміло і барвисто повеселити компанію. Вони можуть вести себе комічно. Чи не ображаються на шпильки в бік власної персони. Сприймають розіграші і підколки з самоіронією. Зберігають особа в будь-який підступної ситуації.

2 місце - Терези

У цього сузір'я чудово розвинені етичні та естетичні почуття. Ваги у всіх проявах життя помічають добре, гарне й комічне. Постійно зберігають гармонію і гарний настрій. А чи можливий позитивний настрій без гарного жарту? Звичайно, ні.

Ваги йдуть з гумором по життю. Чи не відмовляються від можливості подуріти. Цінують оригінальні гостроти. Про важливість ввічливості і тактовності не забувають. Їх почуття гумору базується на розвиненою ерудиції і позитивний погляд на світ.

1 місце - Близнюки

У Близнюків є все, щоб посісти перше місце в рейтингу знаків з найкращим почуттям гумору.

Неординарний інтелект, надзвичайно швидка реакція і артистичний талант! Ці дотепні веселуни розуміють найтоншу іронію. Майстерно грають словами. Діапазон їх гумору неосяжний - від нешкідливих розіграшів до дошкульного сарказму.

Рубрика: Юмор
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская