Интересное Шоу-биз

"Міс Україна Всесвіт": за корону бореться подруга Нємцова, білоцерківчанка Анна Дурицька

Мировлад Марбу

  • 0
  • 1041

У фінал конкурсу "Міс Україна Всесвіт" вийшла 25-річна модель Анна Дурицька, яка в 2015 році стала свідком вбивства політика Бориса Нємцова.

Про це пише КП в Україні.

За даними видання, в своїй анкеті фігурантка політичного вбивства написала, що народилася в Білій Церкві. За її словами, вона займається благодійністю - допомагає школі-інтернату в рідному місті.

Вона охарактеризувала себе як спокійну, доброзичливу і елегантну. Також в анкеті Дурицька зізнається, що виграти конкурс "Міс Україна Всесвіт" - це її мрія. На питання ж "що таке любов?" Вона відповіла: "відчувати, як сильно тебе люблять, і любити у відповідь - це значить розуміти істинний сенс життя, це і є любов".

Фінал "Міс Україна Всесвіт-2018" пройде в Києві. Конкурс розпочнеться о 20:00 у вівторок, 14 серпня.

Нагадаємо, 27 лютого 2015 року російський політик Борис Нємцов був убитий в центрі Москви. В цей час його супроводжувала українська модель Анна Дурицька.

Вона змогла описати обставини вбивства, але не знала, хто його скоїв. Зараз вона виступає головним свідком у справі.

Довідка:

 Уродженка Білої Церкви Ганна Дурицька народилася 27 листопада 1991 року у простій родині. Мати дівчинки працювала медсестрою у лікарні Семашка, батько був звичайним роботягою. Дівчина закінчила місцеву загальноосвітню школу № 3, після чого в 2008 році переїхала у столицю України і вступила в Національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана. Однокласники і однокурсники характеризують Анну як відповідальну і старанну ученицю, що проявляє особливий інтерес до математичних наук.

Паралельно з економічною освітою Дурицька отримувала професійні навички моделі. І в червні 2012 року вона стала фотомоделлю київського агентства «Амоделс». Стати популярною моделлю дівчині дозволяла її приваблива зовнішність, гарна фігура (зростання Дурицької 177 см, параметри 88-63-89) і виразні риси обличчя.

Особливих досягнень у суворому мобільному бізнесі Ганна не досягла.


Ганна Дурицька: особисте життя

Особисте життя Анни Дурицької, звичайної провінційної дівчини, не особливо примітна. В юності, як і у всіх леді в цьому періоді, у Анни були закоханості. Але всі вони були короткочасними і не були доленосними.

Деякий час, за повідомленням ЗМІ, дівчина зустрічалася з пітерським фотографом, який вірив у професіоналізм відбулася моделі і намагався допомогти їй вижити в модельному бізнесі. Молода людина висловлюється про Анну Дурицької як про доброзичливому і веселу людину.


Ганна Дурицька і Борис Нємцов

Ганна Дурицька і Борис Нємцов, імовірно, познайомилися в 2011 році на світській вечірці. За численними повідомленнями ЗМІ, між моделлю і відомим російським політиком-опозиціонером із самого моменту зустрічі промайнула іскра, яка переросла у відносини.

Журналісти писали, що Дурицька і Нємцов протягом усього періоду відносин курсували між київською квартирою української моделі і апартаментами Нємцова, розташованими в центрі Москви. Політик і модель часто відпочивали за кордоном і постійно насолоджувалися спільним проведенням часу.

Зазначимо, що офіційного підтвердження ця інформація не отримувала.

Рубрика: Шоу-биз
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko