Интересное Мир женщины

Жіноча сумочка і характер її господині

Мировлад Марбу

  • 0
  • 102

Кожна жінка знає, що красива сумка - це не просто ефектний аксесуар, але і засіб самовираження, засіб розповісти світові про характер, амбіції, мрії і звички своєї власниці. І це не просто фантазії дизайнерів або виверти маркетологів.

Серйозні наукові дослідження, які проводилися психологами в 1960-ті роки, зуміли підтвердити важливість цього аксесуара. Для будь-якої жінки сумочка - це об’єкт, такий же, як для дитини - її улюблена іграшка. Зверніть увагу, як багато часу пані приділяють своїм аксесуарам. Ми збентежені, і щоб приховати цей факт, починаємо шукати в сумочці якусь дрібницю. Іноді це сигнал того, що співрозмовник нам неприємний. Чим ближче сумочка до чоловіка, тим він симпатичніший для її господині. Дійсно, коли ми повністю довіряємо співрозмовнику, і можемо відкрити перед ним сумку, ми це робимо на підсвідомому рівні. В цьому випадку відкрита сумка символізує допуск в наш внутрішній світ.

Втім, залишимо такі тонкі теоретичні матерії професійним психоаналітикам. Нас цікавить тільки практика! І знаєте, з цієї точки зору, якби жіночі сумки вміли говорити, вони могли б розповісти людям безліч цікавих фактів.

Для того, щоб навчитися розпізнавати ці факти, потрібно вміти звертати увагу на кілька основних деталей. Як правило, це форма, розмір і колір аксесуара. Зрозуміло, тут немає ніяких строгих канонів, і кожна жінка може вибирати модель собі до душі. Але зазвичай діяльні натури воліють сумки великих розмірів. Це не дивно: найчастіше такі жінки живуть дуже насиченим життям, у них багато найрізноманітніших інтересів. А така велика сумка дозволяє протягом дня виконати сотню різних справ, адже в ній знайдеться місце і для матеріалів презентації, резюме або портфоліо, і для спортивного одягу для походу в спортзал, і для електронної книги, з якою можна посидіти в кафе над чашкою ароматної кави. Єдиний мінус таких великих сумок полягає в тому, що чим більше речей вони вміщають, тим більше стає їхня вага. Втім, скільки всього ви будете носити за собою протягом дня, залежить виключно від вас.

А ось мініатюрна сумочка говорить про те, що її власниця - натура витончена, яка багато часу витрачає на створення свого образу і підбір правильних аксесуарів. Найчастіше, такі жінки в курсі всіх модних новинок в будь-якій сфері життя. Втім, це правило не відноситься до невеликих клатчів і сумочок wristlet, які прийнято носити в руці. Власниці таких сумочок, як правило, організовані, вміють цінувати і свій, і чужий час. Крім того, психологи вважають, що любов до такого фасону - це ще й показник стриманості.

Якщо говорити про колір, то тут варто врахувати не тільки особисті переваги, але і модні тенденції. Сьогодні, коли найбільш актуальними вважаються яскраві кольори, сумка чорного, коричневого або сірого відтінку може говорити як про практичність, так і про консервативність. А ось аксесуар соковитого відтінку зовсім необов’язково говорить про сміливість, скоріше, просто про бажання слідувати модним трендам.

Хоча і тут все далеко не так однозначно, як здається на перший погляд. Наприклад, червоні сумки вибирають дами, які прагнуть завжди бути в центрі уваги. Жовті і світло-зелені аксесуари подобаються жінкам, що сприймають навколишній світ з великою часткою оптимізму і позитивного настрою. Фіолетовий може говорити як про бажання підкреслити свою індивідуальність, так і про те, що володарка такого аксесуара прагне до гармонії і розуміння. Чим складніший колір і фактуру вибирає жінка, тим більше вона прагне виразити себе за допомогою аксесуара. 

Мають значення і декоративні деталі. Наприклад, велика кількість металевих і пластикових брязкалець, причеплених до сумки, далеко не завжди говорять про поганий смак. Іноді це показник того, що володарка цього аксесуара не впевнена в собі. Лаконічність моделі і відсутність помітних прикрас може говорити про те, що в житті власниці цієї сумки все стабільно, що вона вже знайшла своє місце в цьому світі.

І навіть випадкові дрібниці, що знаходяться всередині сумки, можуть багато чого розповісти про свою власницю. Упаковка пластиру і льодяник від кашлю говорять про те, що господиня цього аксесуара - особа практична і передбачлива. Особлива розмова - колекційна сумочка, в якій можна знайти старі квитки в кіно, флаєра та квитанції. Такий аксесуар говорить про те, що його власниця - натура творча, але добряче безладна.

Джерело: http://vikna.if.ua

Рубрика: Мир женщины
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko