Интересное Туризм

Нереальна краса. Визначено найкращий острів для туристів в Європі

Мировлад Марбу

 • 0
 • 173

Видання Travel + Leisure оприлюднило результати щорічного опитування World's Best Awards, в ході якого тисячі мандрівників з різних країн світу оцінювали кращі літні туристичні напрямки для відпочинку.

В рамках опитування визначилася десятка кращих островів в Європі в 2018 році, пише My Domaine. Тревел-напрямки оцінювалися мандрівниками по ряду критеріїв, серед яких не тільки обслуговування і чистота пляжів, а й мальовничість місцевості.

Перше місце зайняв Парос - один з Кікладських островів в Греції, який був визнаний кращим місцем для пляжного відпочинку цього літа. На другій позиції в рейтингу розмістилися Оркнейські острови в Шотландії, а трійку лідерів замкнув Асоріш в Португалії.

Повний рейтинг 10 кращих островів в Європі для літнього відпочинку виглядає наступним чином:

  1. Парос, Греція
  2. Оркнейські острови, Шотландія
  3. Асоріш, Португалія
  4. Санторіні, Греція
  5. Крит, Греція
  6. Мілос, Греція
  7. Гебридські острова, Шотландія
  8. Сицилія, Італія
  9. Міконос, Греція
  10. Корфу, Греція
Рубрика: Туризм
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska