Интересное Туризм

Найкращі місця світу, де варто спостерігати за зорями

Мировлад Марбу

  • 0
  • 61

Так, експерти з астротуризму назвали виданню Telegraph найбільш приголомшливі місця, де неймовірно красиво виглядає небосхил вночі.

Перше місця отримав Національний парк Маунт-Кук у Новій Зеландії неподалік міста Твайзел. Саме тут зорі неймовірно красиві, як ніде. Крім того, у заповіднику та на самій горі Кука неймовірно красива природа, а в долинах розлились лазурні озера.

Друге місце за красою нічного небосхила визнали Національний парк Брекон-Біконс, що розташовується у південному Вельсі у Великій Британії. На території заповідника підіймаються чотири гірські хребти з яких і варто споглядати небесні світила.

Третю сходинку посідає підвищення на південному заході Великої Британії у регіоні Ексмур, яке входить до однойменного заповідника. Місцевість особлива ще й тим, що вона не була покрита кригою під час Льодовикового періоду, а тому ландшафти та рослинний світ одні із найстаріших на планеті.

Четверту сходинку отримало графство Керрі у Ірландії. Найкраще тут спостерігати за зорями із вершин грандіозних урвищ, якими часто закінчується суходіл, а вже знизу буянить Північний Атлантичний океан.

П’яте місце отримав Національний парк Мон-Мегантік, що розташований на південному сході Канади у провінції Квебек. Окрасою заповідника служить гора із аналогічною назвою, а в її околицях розмістилось чимало затишних міст. Пік височіє неподалік кордону із США. У заповіднику розташовується обсерваторія з телескопом для дослідження зірок та планет.

Ще п’ять локацій, які увійшли до десятки найкращих місць для спостереження за зорями: заповідник Мур Резерв у Англії, приватний заповідник Намб-Ренд на південному заході Намібії у пустелі Наміб, гірська вершина Міді-де-Бігор у Піренеях на заході Франції, гірський масив Фогельсберг із вулканом у Німеччині, Національний заповідник Сновдонія у Вельсі, неподалік Ліверпуля.

Джерело: https://tsn.ua

Рубрика: Туризм
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko