Интересное Туризм

Найкращі місця світу, де варто спостерігати за зорями

Мировлад Марбу

  • 0
  • 100

Так, експерти з астротуризму назвали виданню Telegraph найбільш приголомшливі місця, де неймовірно красиво виглядає небосхил вночі.

Перше місця отримав Національний парк Маунт-Кук у Новій Зеландії неподалік міста Твайзел. Саме тут зорі неймовірно красиві, як ніде. Крім того, у заповіднику та на самій горі Кука неймовірно красива природа, а в долинах розлились лазурні озера.

Друге місце за красою нічного небосхила визнали Національний парк Брекон-Біконс, що розташовується у південному Вельсі у Великій Британії. На території заповідника підіймаються чотири гірські хребти з яких і варто споглядати небесні світила.

Третю сходинку посідає підвищення на південному заході Великої Британії у регіоні Ексмур, яке входить до однойменного заповідника. Місцевість особлива ще й тим, що вона не була покрита кригою під час Льодовикового періоду, а тому ландшафти та рослинний світ одні із найстаріших на планеті.

Четверту сходинку отримало графство Керрі у Ірландії. Найкраще тут спостерігати за зорями із вершин грандіозних урвищ, якими часто закінчується суходіл, а вже знизу буянить Північний Атлантичний океан.

П’яте місце отримав Національний парк Мон-Мегантік, що розташований на південному сході Канади у провінції Квебек. Окрасою заповідника служить гора із аналогічною назвою, а в її околицях розмістилось чимало затишних міст. Пік височіє неподалік кордону із США. У заповіднику розташовується обсерваторія з телескопом для дослідження зірок та планет.

Ще п’ять локацій, які увійшли до десятки найкращих місць для спостереження за зорями: заповідник Мур Резерв у Англії, приватний заповідник Намб-Ренд на південному заході Намібії у пустелі Наміб, гірська вершина Міді-де-Бігор у Піренеях на заході Франції, гірський масив Фогельсберг із вулканом у Німеччині, Національний заповідник Сновдонія у Вельсі, неподалік Ліверпуля.

Джерело: https://tsn.ua

Рубрика: Туризм
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska