Интересное Шоу-биз

Фінал Євробачення 2018: як європейські глядачі проголосували за MELOVIN'а

Мировлад Марбу

  • 0
  • 75

12 травня відбувся фінал Євробачення 2018. У конкурсі 26 країн-учасниць представили свої пісні та поборолись за перемогу. Бажану першість здобула Нетта Барзілай з Ізраїлю, яка отримала 529 балів. Окрім неї, в п'ятірку переможців ввійшли учасники Кіпру, Австрії, Німеччини та Італії.

Співак MELOVIN, який відкрив шоу ефектним виступом, не отримав підтримки європейських журі. Експерти лише двох країн – Азербайджану та Молдови – дали 11 балів українцю. Однак європейські глядачі активно голосували за конкурсанта, ввівши його в десятку кращих вокалістів Євробачення 2018. На офіційному сайті конкурсу з'явилась інформація, як саме проголосували люди за талановитого MELOVIN'a.

Фінал Євробачення 2018: результати голосування глядачів за Україну:

12 балів – Польща, Білорусь, Чехія;

10 балів – Молдова;

8 балів – Росія, Італія, Азербайджан, Грузія;

7 балів – Ізраїль, Чорногорія;

5 балів – Сан-Марино;

4 бали – Франція, Португалія, Македонія, Вірменія;

3 бали – Латвія;

2 бали – Кіпр;

1 бал – Болгарія.

Загалом Україна отримала від глядачів 119 балів. Відтак MELOVIN, за результатами голосування європейців та журі, посів 17 місце.

Наразі конкурсна пісня українського артиста посідає одне з перших місць за переглядами на YouTube-сторінці Євробачення. Майже 800 тисяч користувачів мережі переглянули виступ MELOVIN'а, а тисячі прихильників написали захопливі відгуки вокалісту.

Як голосувало українське журі:

12 балів - Франція

10 балів - Ізраїль

8 - Нідерланди

7 - Австрія

6 - Швеція

5 - Словенія

Як голосували українські телеглядачі:

12 балів - Ізраїль

10 балів - Чехія

8 балів - Данія

7 балів - Франція

6 балів - Молдова

5 балів - Італія

4 бали - Кіпр

3 бали - Естонія

2 бали - Литва

1 бал - Угорщина

 

Рубрика: Шоу-биз
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская