Интересное Туризм

А казка ж і дійсно поряд!

Портал idbc

  • 0
  • 567

Є чудова ідея для сімейного відпочинку: алея казок у ландшафтному парку села Буки! Так, знаємо, багато хто вже був тут, адже це так поряд з Білою Церквою. Та мова піде про дещо новеньке тут – неймовірно гарну алею казок! Вона обов’язково сподобається і дорослим, і, звичайно, дітям.

Ця алея має винятково авторське бачення. Вона не просто копіює знайомі картинки зі знайомих казок. Всі скульптури тут розкривають авторське бачення, яке, тим не менш, абсолютно підходить до сюжету. Цікаво, що більшість скульптур ніби виринають з кам’яної скелі, тож складається враження, що все це створила сама природа, й ніяких художник­скульп­тор тут не прикладався. Й дійсно ніби поринаєш у інший світ!

Є тут і дуб біля Лукомор’я, і русалки з кораблями, і чарівне яблуко, і навіть крилаті пегаси! І всі вони не «мультяшні», а немов справжні!

Цього року парк для масового відвідування відкриється 1 квітня. Тож якщо буде бажання розвіятися всією сім’єю, цей варіант підходить якнайкраще. Ми вже там побували, і нам сподобалося. Сподіваємося, і вас цей куточок не залишить байдужим!

Вікторія Бірюкова

Рубрика: Туризм
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Что еще Интересного

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska