Это Интересно
Астрологический гороскоп на 19-25 марта
Интересное
Мир женщины
Туризм
 • Які музеї можна відвідати у Білій Церкві

  Якщо думаєте, як провести культурне дозвілля у Білій Церкві, то завітайте до музеїв міста. Білоцерківський краєзнавчий музей та унікальний музей електрозв’язку відкриють перед Вами двері своєї цікавої історії.
 • Антишопинг: по воскресеньям в Польше не будут работать магазины

  Многие украинцы не отказывают себе в удовольствии провести уик-энд в ближнем зарубежье – Польше. А какой же отдых без шопинга, будь то одежда, аксессуары, местные деликатесы или просто сувениры. Но такой отдых может быть весьма подпорчен, если вы не знаете местных новшеств.
 • Бурштинова Прибалтика: Таллінн – це машина часу

  Найпівнічніша країна Балтії – Естонія і її столиця – Таллінн – це цілий калейдоскоп вражень. Ось тут одного дня для гарного знайомства з містом точно не вистачить, тож, якщо маєте можливість, залишайтеся тут хоча б на два-три дні. Тут ви реально зануритеся в часи Середньовіччя, адже споруди цих віків просто відмінно збереглися. Тут ви намилуєтеся глибоким, холодним, спокійним і якимось навіть «розумним» Балтійським морем, до якого з центру можна дійти пішки. А ще тут їдять… оленя, лося, ведмедя, борсука… Готові дивувати і очі, і шлунок? Тоді вам у Таллінн!
Шоу-биз
Юмор
Здоровье
Семья
 • Мужчины-то у нас романтики и еще те оригиналы :)

  Как ни старались некоторые «декоммунизаторы», праздник 8 Марта в Украине все-таки состоится! И выходные не отменили, и поздравление всех представительниц прекрасного пола тоже.
 • Як навчити дітей чемно чекати

  Дітям важко чекати у черзі, свого автобуса чи просто чемно стояти, поки ви говорите зі своїми знайомими, яких зустріли по дорозі. Сьогодні пропонуємо кілька простих методів, як навчити дитину чемно чекати.
 • Як порозумітися зі свекрухою - поради

  Багато що залежить, як молода дружина поведе себе зі свекрухою, чи зможе створити сприятливе про себе враження. Тому важливо з перших кроків мати хороші відносини з рідними чоловіка.
Кулинария
Интересное

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?