Это Интересно
П'ять важливих порад для приготування страв з помідорами
Кулинария
Мир женщины
Туризм
Шоу-биз
Юмор
Здоровье
 • Що потрібно знати про малярію?

  Особливо небезпечною є малярія у дітей, оскільки імунітет у них недосконалий, а шкірні покриви більш тонкі, що полегшує процес зараження паразитами від укусів комарів. Клінічна картина залежить від віку дитини.
 • Туалетная бумага несет в себе скрытую опасность

  Британские ученые сделали сенсационное и шокирующее заявление. По мнению исследователей, такой привычный и повседневный предмет гигиены как туалетная бумага несет в себе скрытую опасность для организма.
Семья
Кулинария
 • Все на «маевку»!

  Какие майские праздники без вылазки на природу и без аппетитных шашлычков на углях с ароматом дымка? А потому берите мангал, нашу подборку рецептов блюд на костре, а https://admin.idbc.com.ua/aleisure/listleisure#вместе с ней простой набор продуктов и дуйте на «маевку».
 • ТОП-8 салатов: вкусно, необычно и легко!

  В нашей подборке вы найдете салатики, которые, несомненно, украсят ваш праздничный стол в дни торжеств, а также станут полезной трапезой в будние дни.
Интересное

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская