Информация о музике

КОНЦЕРТ лауреата премії ім. В.М.Лисенка Національного ансамблю солістів «КИЇВСЬКА КАМЕРАТА»

  • класика
  • Художній керівник та головний диригент – лауреат Національної премії ім.. Т.Г. Шевченка, народний артист України Валерій МАТЮХІН, солісти – заслужена артистка України Валентина МАТЮШЕНКО (сопрано), лауреат міжнародних конкурсів Ольга ТАБУЛІНА (меццо-сопрано), заслужена артистка України Тетяна ОРЛОВА (орган), лауреати міжнародних конкурсів - Кирил БОНДАР(скрипка), Валентина БУГРАК (альт), Катерина СУПРУН (альт), Назар СТЕЦЬ (фортепіано) .
18:00
Оценка пользователей:
  • (0 голосов)

Описание:

У програмі:<br /> <br /> Г.Ф.Гендель, К.Діттерсдорф, Г.Шмідт
Пойдут
0
Я тоже пойду!
Отзывы
0
Чтобы добавить свой отзыв авторизуйтесь

Афиша событий Белой Церкви

События Самые
Читаемые
Рекомендуемые

Скоро в Белой Церкви

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko