Информация о спектакле

Ніч з незнайомкою

 • Лірична історія
 • Бронювання квитків та довідка - 34-25-12 та 39-01-65
15:00 (мала сцена)
Оценка пользователей:
 • (0 голосов)

Описание:

Київський драматург Олександр Петров написав ліричну комедію про чоловіка й жінку, які нібито випадково опинилися разом у кімнатці сторожа магазину на околиці.<br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /> Поступово з’ясовується, що у них багато спільного: особисте життя обох дало тріщину. Але борються вони за своє щастя по-різному. Власне, хтось бореться, а хтось майже змирився з поразкою. Ніч відвертих розмов і дебатів, які перериваються телефонними дзвінками, несподівано дарує надію на новий шанс.<br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /> У прочитанні Володимира Галени історія стала більш проникливою, характери – рельєфнішими. У виставі чоловік не просто сторож, а митець. Поєднуючи буденну професію і заняття творчістю, герой стає ще цікавішим для незнайомки та для глядачів.
Пойдут
0
Я тоже пойду!
Отзывы
0
Чтобы добавить свой отзыв авторизуйтесь

Афиша событий Белой Церкви

События Самые
Читаемые
Рекомендуемые

Скоро в Белой Церкви

 • Театр
  Серед різноманіття барв старого Тифлісу, в армянському кварталі Авлабаре, де життя вирує і кипить, у круговерті танцю й пісні “царює” сваха Ханума.
 • Театр
  Комедія з неймовірними детективними віражами, визнана в 2000 році Кращою комедією в Європі і удостоєна Премії Лоуренса Олів’є.<br /> Захоплюючий сюжет з хвацько закрученою інтригою і непередбачуваними поворотами, смішні і безглузді ситуації, в які потрапляють герої, розкішний англійський колорит …<br /> Манірний красень-англієць – помічник прем’єр-міністра – зважується на пікантну інтрижку: у розпал нічних дебатів у Парламенті він запрошує на побачення в розкішний готель чарівну юну секретарку опозиційної партії… І все б зійшло з рук досвідченому ловеласу, якби не… чоловік коханки, доглядальниця матусі, обслуга готелю та (уявіть лише!) небіжчик!
 • Театр
  Вистава тільки для дорослих, урівноважених і людей з почуттям гумору.

Что комментируют?