Другое в Белой Церкви

Событий пока нет


Афиша событий Белой Церкви

События Самые
Читаемые
Рекомендуемые

Скоро в Белой Церкви

  • Театр
    Чи варто марнувати дорогоцінний час на визначення: хто правий, а хто ні? А може варто просто любити і поважати одне одного і насолоджуватися кожною миттю, подарованою нам Всевишнім?
  • Музыка
    Художній керівник та головний диригент -<br /> <br /> лауреат Національної премії<br /> <br /> ім.. Т.Г. Шевченка, народний артист України Валерій МАТЮХІН,<br /> <br /> солісти-<br /> <br /> заслужена артистка України Валентина МАТЮШЕНКО (сопрано),<br /> <br /> лауреат міжнародних конкурсів Ольга ТАБУЛІНА (меццо-сопрано),<br /> <br /> заслужена артистка України Тетяна ОРЛОВА (орган),<br /> <br /> лауреати міжнародних конкурсів -<br /> <br /> Андрій ТУЧАПЕЦЬ(альт), Ірина ОНЄЩАК (альт)<br /> <br /> та Володимир ВОРОНЧУК (фортепіано) .<br /> <br /> У програмі: І.С.Бах, І.К.Бах, А.Хассе, Е.Гріг.
  • Музыка
    Художній керівник та диригент -<br /> <br /> заслужений діяч мистецтв України ВОЛОДИМИР КЛЮЄВ,<br /> <br /> концертмейстер - Михайло ОЛІЙНИК (баян).<br /> <br /> У програмі: обробки народних пісень та авторські пісні.

Что комментируют?

Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg
Яким же чином можна зменшити кількість уро д ів у владних сструктурах? напевне, це найголовніше завдання, що стоїть перед народом країни. Як можна кожного року вимагати пройти мед комісію на інвалідність у людини, в якої нема ноги. Або довідку про стан сім*ї у бабусі, якій 90 стукнуло, ще й з дому вона не виходить. Скільки говорили-балакали про відміну ідіотських довідок, про автоматичне нарахування субсидій - одні лозунги. Хто із соц працівників приходить до них в такій ситуації? - ніхто, бо совість свою у БЦ міськраді поховали на смітнику. Давно. А про заборгованість краще не згадувати - так легше змегншити кількість населення, що претендує на субсидії, бо якщо два місяці без надання субсидій, то нехай такі немоцні спробують погасити зі свого гаманця.
1 Августа 2017 15:49 | Igor Sigarm