Новости События

У Білій Церкві затримано кількох вандалів, які зруйнували громадське майно

Мировлад Марбу

  • 0
  • 1498

Ванадалів, які руйнували зупинки та новорічне оздоблення у Білій Церкві, затримано. За повідомленнями, працівниками Білоцерківського відділу поліції затримано особу, яка підозрюється у пошкодженні зупинок громадського транспорту. Як інформують правоохоронці, ним виявився уродженець м. Біла Церква (1998 року народження).

Нагадаємо, що на початку грудня у Білій Церкві було розбито скляні елементи на зупинках по вул. 2-га Піщана, чим завдано шкоди на суму близько 30000 грн. На даний час розслідування триває.

У Білій Церкві затримано кількох вандалів, які зруйнували громадське майно
Як наголошує прес-служба Білоцерківської міськради, затримання відбулося завдяки злагодженій роботі працівників Білоцерківського відділу поліції її керівника Геннадія Мельниченка, а також – працівників комунальної служби «Муніципальна варта», які сприяли працівникам поліції у зборі відеозаписів та встановленню обставин правопорушення.

Користувачі мережі facebook обурюються тим, що у Білій Церкві в перші ж дні різдвяних святкувань деякі «білоцерківці»-вандали вже встигли зіпсувати новорічні цифри, встановлені на головній сцені у міському парку відпочинку ім. Шевченка. Стало відомо з діалогів у соціальній групі про те що, начебто, цих винних вже затримали. Про це повідомив у соцгрупі керівник відділу поліції Білої Церкви.

Джерело: https://www.poglyad.tv

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska