Новости События

У Білій Церкві затримано кількох вандалів, які зруйнували громадське майно

Мировлад Марбу

  • 0
  • 1371

Ванадалів, які руйнували зупинки та новорічне оздоблення у Білій Церкві, затримано. За повідомленнями, працівниками Білоцерківського відділу поліції затримано особу, яка підозрюється у пошкодженні зупинок громадського транспорту. Як інформують правоохоронці, ним виявився уродженець м. Біла Церква (1998 року народження).

Нагадаємо, що на початку грудня у Білій Церкві було розбито скляні елементи на зупинках по вул. 2-га Піщана, чим завдано шкоди на суму близько 30000 грн. На даний час розслідування триває.

У Білій Церкві затримано кількох вандалів, які зруйнували громадське майно
Як наголошує прес-служба Білоцерківської міськради, затримання відбулося завдяки злагодженій роботі працівників Білоцерківського відділу поліції її керівника Геннадія Мельниченка, а також – працівників комунальної служби «Муніципальна варта», які сприяли працівникам поліції у зборі відеозаписів та встановленню обставин правопорушення.

Користувачі мережі facebook обурюються тим, що у Білій Церкві в перші ж дні різдвяних святкувань деякі «білоцерківці»-вандали вже встигли зіпсувати новорічні цифри, встановлені на головній сцені у міському парку відпочинку ім. Шевченка. Стало відомо з діалогів у соціальній групі про те що, начебто, цих винних вже затримали. Про це повідомив у соцгрупі керівник відділу поліції Білої Церкви.

Джерело: https://www.poglyad.tv

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko