Новости Спорт

Традиційний пробіг «Санта-перегони» у Білій Церкві: новий 2019 рік – на старті

Мировлад Марбу

  • 0
  • 220

29 грудня у Білій Церкві відбувся традиційний передноворічний міський легкоатлетичний пробіг «Санта-перегони», у якому взяли участь близько 200 учасників – дітей та дорослих, усіх, хто веде активний спосіб життя, має спортивну підготовку, відповідний стан здоров’я, а головне – бажання поєднати приємне з корисним та отримати заряд новорічного настрою. Особливістю марафону було те, що всі його учасники були вбрані в капелюшки Санти та новорічні дзвіночки, які отримували під час реєстрації разом із номерами.

Організаторами марафону виступили: управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Федерація легкої атлетики м.Біла Церква, Біговий клуб Run-Up Nation, Клуб любителів бігу «Білоцерківський марафон».

 Під час марафону старші учасники забігу долали дистанцію 4 км, а молодші – 300 м.

З вітальним словом до присутніх звернувся секретар міської ради Вадим Кошель, який привітав усіх із новорічно-різдвяними святами, побажав перемоги та дав старт наймолодшим учасникам забігу. Після фінішу всі юні спортсмени отримали солодкі подарунки.

Перед початком забігу радник міського голови Микола Антонюк у своєму вітальному слові наголосив, що учасники марафону є першими, хто символічно вибігає з 2018 року та потрапляє в наступний, 2019-й. Також побажав усім вдало подолати дистанцію та відмінно фінішувати, а також здійснення всіх мрій, благополуччя та миру.

У заході взяли участь спортсмени, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Джерело: https://new.bc-rada.gov.ua

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska