Новости Спорт

Традиційний пробіг «Санта-перегони» у Білій Церкві: новий 2019 рік – на старті

Мировлад Марбу

  • 0
  • 94

29 грудня у Білій Церкві відбувся традиційний передноворічний міський легкоатлетичний пробіг «Санта-перегони», у якому взяли участь близько 200 учасників – дітей та дорослих, усіх, хто веде активний спосіб життя, має спортивну підготовку, відповідний стан здоров’я, а головне – бажання поєднати приємне з корисним та отримати заряд новорічного настрою. Особливістю марафону було те, що всі його учасники були вбрані в капелюшки Санти та новорічні дзвіночки, які отримували під час реєстрації разом із номерами.

Організаторами марафону виступили: управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Федерація легкої атлетики м.Біла Церква, Біговий клуб Run-Up Nation, Клуб любителів бігу «Білоцерківський марафон».

 Під час марафону старші учасники забігу долали дистанцію 4 км, а молодші – 300 м.

З вітальним словом до присутніх звернувся секретар міської ради Вадим Кошель, який привітав усіх із новорічно-різдвяними святами, побажав перемоги та дав старт наймолодшим учасникам забігу. Після фінішу всі юні спортсмени отримали солодкі подарунки.

Перед початком забігу радник міського голови Микола Антонюк у своєму вітальному слові наголосив, що учасники марафону є першими, хто символічно вибігає з 2018 року та потрапляє в наступний, 2019-й. Також побажав усім вдало подолати дистанцію та відмінно фінішувати, а також здійснення всіх мрій, благополуччя та миру.

У заході взяли участь спортсмени, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Джерело: https://new.bc-rada.gov.ua

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko