Новости Город

У Білій Церкві відбулась церемонія визначення переможців фотоконкурсу «Біла Церква спортивна»

Мировлад Марбу

  • 0
  • 177

Організаторами фотоконкурсу виступили управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, КЗ БМР «Білоцерківський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід відбувся за сприяння Veritas club щодо розміщення фотоматеріалів та проведення голосування в соціальній мережі Facebook.

Учасники були двох вікових груп: до 14 років, та – понад 14 років. Фотоконкурс відбувався у ІІ етапи. Перший етап (26.11 – 12.12.2018 р.): збір фотоматеріалів (електронні копії фоторобіт), розгляд фотоматеріалів. Другий етап (12 – 19.12.2018р.) визначав фіналістів конкурсу двома способами: суддівською колегією; у соціальній мережі Facebook на сторінці Veritas club Біла Церква проводилось голосування.

У конкурсі взяли участь 46 учасників, які представили 103 світлини.

На підведенні підсумків конкурсу зібрались 26 фіналістів, з числа яких журі визначало переможців. До складу журі входили: депутат міської ради Олена Шевченко, виконуюча обов’язки начальника управління з питань молоді та спорту міської ради Вікторія Левіщенко, начальник відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю міської ради Олег Турій, начальник відділу культури і туризму міської ради Юлія Ковальська, а заступник білоцерківського міського голови Катерина Литвиненко виступила головою журі.

Було оцінено 34 відібраних для фіналу світлини за п’ятибальною системою за такими критеріями: повнота розкриття теми, особистий погляд на світ та проблеми, пов’язані з темою конкурсу, оригінальність творчого задуму, змістовність, креативність, патріотизм, яскравість.

Переможцями міського фотоконкурсу «Біла Церква спортивна» стали: у рубриці І – «Фізична активність у спортивній залі»: серед осіб віком понад 14 років – Леонид Шаройко зі світлиною «Шаройко Александра 1983 и дочь Шаройко Владислава 2012год.»; серед осіб, вік яких не досяг 14 років, Ян Хмельницький зі світлиною «Поєдинок».
У рубриці ІІ – «Фізичний рух на відкритих спортивних теренах: від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)» – серед осіб віком понад 14 років – Софія Кабаєва зі світлиною «В небі»; серед осіб, вік яких не досяг 14 років, Єгор Мордовенко зі світлиною «Го-о-о-л!».
У рубриці ІІІ – «Здоровий спосіб життя і природний ландшафт»: серед осіб віком понад 14 років Тарас Поздній зі світлиною «Прапор Білої Церкви на вершині світу, 8848 м»; серед осіб, вік яких не досяг 14 років, Богдан Ільченко зі світлиною «Шлях до перемоги».

Фіналісти конкурсу отримали дипломи, переможці фотоконкурсу отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки.

Джерело: https://new.bc-rada.gov.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska