Новости Город

У Білій Церкві відбулась церемонія визначення переможців фотоконкурсу «Біла Церква спортивна»

Мировлад Марбу

  • 0
  • 85

Організаторами фотоконкурсу виступили управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, КЗ БМР «Білоцерківський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід відбувся за сприяння Veritas club щодо розміщення фотоматеріалів та проведення голосування в соціальній мережі Facebook.

Учасники були двох вікових груп: до 14 років, та – понад 14 років. Фотоконкурс відбувався у ІІ етапи. Перший етап (26.11 – 12.12.2018 р.): збір фотоматеріалів (електронні копії фоторобіт), розгляд фотоматеріалів. Другий етап (12 – 19.12.2018р.) визначав фіналістів конкурсу двома способами: суддівською колегією; у соціальній мережі Facebook на сторінці Veritas club Біла Церква проводилось голосування.

У конкурсі взяли участь 46 учасників, які представили 103 світлини.

На підведенні підсумків конкурсу зібрались 26 фіналістів, з числа яких журі визначало переможців. До складу журі входили: депутат міської ради Олена Шевченко, виконуюча обов’язки начальника управління з питань молоді та спорту міської ради Вікторія Левіщенко, начальник відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю міської ради Олег Турій, начальник відділу культури і туризму міської ради Юлія Ковальська, а заступник білоцерківського міського голови Катерина Литвиненко виступила головою журі.

Було оцінено 34 відібраних для фіналу світлини за п’ятибальною системою за такими критеріями: повнота розкриття теми, особистий погляд на світ та проблеми, пов’язані з темою конкурсу, оригінальність творчого задуму, змістовність, креативність, патріотизм, яскравість.

Переможцями міського фотоконкурсу «Біла Церква спортивна» стали: у рубриці І – «Фізична активність у спортивній залі»: серед осіб віком понад 14 років – Леонид Шаройко зі світлиною «Шаройко Александра 1983 и дочь Шаройко Владислава 2012год.»; серед осіб, вік яких не досяг 14 років, Ян Хмельницький зі світлиною «Поєдинок».
У рубриці ІІ – «Фізичний рух на відкритих спортивних теренах: від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)» – серед осіб віком понад 14 років – Софія Кабаєва зі світлиною «В небі»; серед осіб, вік яких не досяг 14 років, Єгор Мордовенко зі світлиною «Го-о-о-л!».
У рубриці ІІІ – «Здоровий спосіб життя і природний ландшафт»: серед осіб віком понад 14 років Тарас Поздній зі світлиною «Прапор Білої Церкви на вершині світу, 8848 м»; серед осіб, вік яких не досяг 14 років, Богдан Ільченко зі світлиною «Шлях до перемоги».

Фіналісти конкурсу отримали дипломи, переможці фотоконкурсу отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки.

Джерело: https://new.bc-rada.gov.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko