Новости Город

Новорічне свято для Клубу «ВОЛДІС»

Мировлад Марбу

  • 0
  • 112

26 грудня Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організував для членів клубу спілкування молодих людей з особливими потребами «ВОЛДІС» святкову зустріч з прекрасним світом мистецтва. На прохання спеціалістів Центру, колектив Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського м. Біла Церква створив спеціальну новорічну програму для членів Клубу «ВОЛДІС».

Вистава поєднала музичні номери різних жанрів з театралізованим дійством, коли кожен глядач мав змогу відчути себе безпосереднім учасником концерту. Цьому сприяла блискуче втілена творча ідея режисера, коли актори та глядачі були об’єднані в одному просторі. Піднесений настрій творчого єднання, талановита гра акторів і віртуозність музикантів та надзвичайна емоційність глядачів і солодкі подарунки зробили цей вечір насправді незабутнім і святковим.

Чудовий захід став достойним завершенням цікавого та насиченого подіями року, що залишають в минулому члени Клубу «ВОЛДІС». В 2018 році «ВОЛДІсівці» разом побували в зоопарку «Парк ХІІ місяців» с. Демидів Вишгородського району та насолодилися осінньою красою Національного дендрологічного парку «Софіївка» в м. Умань Черкаської області. Юнаки та дівчаті відвідали астрономічну обсерваторію Київського національного університету ім. Т.Шевченка та Київський планетарій. Активні та творчі, члени Клубу «ВОЛДІС» віддали належне шоу Дмитра Коляденко «Король повертається». Крім цього, були і пам'ятні подарунки, і спільне обговорення отриманих вражень та цікавих тем сучасності, і, що найважливіше для людей з особливими потребами, відчуття власної значущості, приналежності до компанії однодумців і постійної підтримки з боку небайдужих оточуючих.

Всі ці можливості відкрилися для Клубу «ВОЛДІС» завдяки постійній фінансовій підтримці Благодійної організації «Божі приховані скарби».

Клуб «ВОЛДІС» завжди готовий до співпраці та запрошує молодих людей з особливими потребами віком від 18 до 35 років до свого кола. Більше інформації про діяльність Клубу можна отримати в Білоцерківському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: бульвар Олександрійський, 113 або за телефоном (04563)  6-83-11.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska