Новости Политика

Зеленський про своє висунення в президенти: Я про це дуже серйозно думаю. Схиляюся...

Мировлад Марбу

  • 0
  • 345

Український актор, шоумен Володимир Зеленський в інтерв'ю журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону заявив, що "серйозно думає" про своє висунення в президенти України. Фрагмент розмови опубліковано на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

"Я про це думаю, думаю... Схиляюся... Рано про це говорити... Але, думаю, можливо, так. Я про це дуже серйозно думаю і багато говорю із сім'єю", – сказав Зеленський.

Гордон нагадав, що хоча офіційно актор не заявляв про намір балотуватися на найвищий державний пост, у нього, за даними соціологів, один із найвищих рейтингів. Журналіст перерахував потенційних кандидатів, у яких, на його думку, є шанс вийти у другий тур президентських виборів: це Зеленський, екс-прем'єр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко і екс-міністр оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"Ну і гарант чинний може увійти", – додав Зеленський.

"Гарант поки не входить до цієї трійки... Може, він рвоне ще", – відповів Гордон.

"Але він людина чіпка..." – продовжив Зеленський.

"Може, він ще придумає що-небудь креативне", – припустив журналіст.

"Аби тільки не пов'язане з війною. Аби тільки не це!" – сказав актор.

Він зазначив, що в питанні ймовірного висунення в президенти для нього дуже важлива думка сім'ї.

"Вони дуже бояться, тому що вони глибоко розуміють, що я за людина. Глибоко! Вони розуміють, наскільки я гостро, вкрай радикально справедливий до всього. Розумієш, я длубаюся в салаті олів'є... Я та людина, яка може знайти що там, як... І я така людина, що буду до кінця стояти. Вони дуже переживають через це моє внутрішнє відчуття. Я тобі поясню: у будь-якій ситуації, у яку я потраплю, я завжди буду думати: коли я вийду із цієї ситуації, що буде зі мною? І тому я як мінімум хочу вийти із цієї ситуації таким самим, яким увійшов. Для мене це важливо", – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що насамперед ідеться про ставлення людей до нього.

"Зрозуміло, що в мене є гроші, є нерухомість, є бізнес... Але головне – хто ти. Я внутрішньо себе не хочу втратити. Я хочу, щоб мене поважали люди. Тому що це приємно. Це просто приємно на фізичному рівні. Я ніколи не погоджуся на жодні умови, щоб втратити свої честь і гідність. Ніколи. Тому вони (йдеться про членів сім'ї) і бояться", – сказав Зеленський.

Як приклад він навів діалог із рідними щодо його політсили "Слуга народу", її участі у виборах до Верховної Ради і пошуку партійців.

"Ми добираємо людей, будемо їхати по країні... Ну дійдемо до цього – восени вибори. І дуже хочеться знайти порядних людей. "А уяви собі на секунду, Володю, що ти завів людей туди (зрозуміло, є критерії – щоб вони ніколи не були в політиці, зрозуміло, що я 10 разів буду з ними говорити, дивитися), і вони виявилися... людьми, не хочеться говорити "поганими" – гарними, але приживальцями. Що із цим робити?" Прибрати! Повністю. Я поховаю цю партію, відразу, в одним момент, якщо не буде можливості поміняти одного, другого, третього на інших трьох", – сказав Зеленський.
 

Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня 2019 року, парламентські – 27 жовтня того самого року.

За даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, яке проводили наприкінці листопада – на початку грудня, серед потенційних кандидатів у президенти найвищий рейтинг у Тимошенко (за неї готові віддати свої голоси 21,2% респондентів, які підуть на вибори і визначилися зі своїми уподобаннями), на другому місці Зеленський (14,6%), на третьому – Порошенко (11,6%). У другому турі Зеленський переміг би і Тимошенко, і Порошенка.

Партія "Слуга народу", за даними цього самого дослідження, на парламентських виборах може посісти друге місце після "Батьківщини": її готові підтримати 13% опитаних.

Рубрика: Политика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko