Новости Политика

Зеленський про своє висунення в президенти: Я про це дуже серйозно думаю. Схиляюся...

Мировлад Марбу

  • 0
  • 400

Український актор, шоумен Володимир Зеленський в інтерв'ю журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону заявив, що "серйозно думає" про своє висунення в президенти України. Фрагмент розмови опубліковано на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

"Я про це думаю, думаю... Схиляюся... Рано про це говорити... Але, думаю, можливо, так. Я про це дуже серйозно думаю і багато говорю із сім'єю", – сказав Зеленський.

Гордон нагадав, що хоча офіційно актор не заявляв про намір балотуватися на найвищий державний пост, у нього, за даними соціологів, один із найвищих рейтингів. Журналіст перерахував потенційних кандидатів, у яких, на його думку, є шанс вийти у другий тур президентських виборів: це Зеленський, екс-прем'єр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко і екс-міністр оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"Ну і гарант чинний може увійти", – додав Зеленський.

"Гарант поки не входить до цієї трійки... Може, він рвоне ще", – відповів Гордон.

"Але він людина чіпка..." – продовжив Зеленський.

"Може, він ще придумає що-небудь креативне", – припустив журналіст.

"Аби тільки не пов'язане з війною. Аби тільки не це!" – сказав актор.

Він зазначив, що в питанні ймовірного висунення в президенти для нього дуже важлива думка сім'ї.

"Вони дуже бояться, тому що вони глибоко розуміють, що я за людина. Глибоко! Вони розуміють, наскільки я гостро, вкрай радикально справедливий до всього. Розумієш, я длубаюся в салаті олів'є... Я та людина, яка може знайти що там, як... І я така людина, що буду до кінця стояти. Вони дуже переживають через це моє внутрішнє відчуття. Я тобі поясню: у будь-якій ситуації, у яку я потраплю, я завжди буду думати: коли я вийду із цієї ситуації, що буде зі мною? І тому я як мінімум хочу вийти із цієї ситуації таким самим, яким увійшов. Для мене це важливо", – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що насамперед ідеться про ставлення людей до нього.

"Зрозуміло, що в мене є гроші, є нерухомість, є бізнес... Але головне – хто ти. Я внутрішньо себе не хочу втратити. Я хочу, щоб мене поважали люди. Тому що це приємно. Це просто приємно на фізичному рівні. Я ніколи не погоджуся на жодні умови, щоб втратити свої честь і гідність. Ніколи. Тому вони (йдеться про членів сім'ї) і бояться", – сказав Зеленський.

Як приклад він навів діалог із рідними щодо його політсили "Слуга народу", її участі у виборах до Верховної Ради і пошуку партійців.

"Ми добираємо людей, будемо їхати по країні... Ну дійдемо до цього – восени вибори. І дуже хочеться знайти порядних людей. "А уяви собі на секунду, Володю, що ти завів людей туди (зрозуміло, є критерії – щоб вони ніколи не були в політиці, зрозуміло, що я 10 разів буду з ними говорити, дивитися), і вони виявилися... людьми, не хочеться говорити "поганими" – гарними, але приживальцями. Що із цим робити?" Прибрати! Повністю. Я поховаю цю партію, відразу, в одним момент, якщо не буде можливості поміняти одного, другого, третього на інших трьох", – сказав Зеленський.
 

Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня 2019 року, парламентські – 27 жовтня того самого року.

За даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, яке проводили наприкінці листопада – на початку грудня, серед потенційних кандидатів у президенти найвищий рейтинг у Тимошенко (за неї готові віддати свої голоси 21,2% респондентів, які підуть на вибори і визначилися зі своїми уподобаннями), на другому місці Зеленський (14,6%), на третьому – Порошенко (11,6%). У другому турі Зеленський переміг би і Тимошенко, і Порошенка.

Партія "Слуга народу", за даними цього самого дослідження, на парламентських виборах може посісти друге місце після "Батьківщини": її готові підтримати 13% опитаних.

Рубрика: Политика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska