Новости Экономика

За харчування дітей в білоцерківських дитячих садочках 60% платитимуть батьки

Мировлад Марбу

  • 0
  • 413

Як зміниться оплата за харчування у білоцерківських садочках вже з початку 2019 року, стало відомо після засідання міськвиконкому.

Один раз на рік в Білій Церкві міська рада встановлює розмір плати батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах. Такі зміни вносяться відповідно до наказу Міносвіти і науки від 21.11.02 р. №667 з урахуванням матеріального стану сімей та режиму роботи закладу.

Тож, згідно інформації прес-служби Білоцерківської міськради, під час останнього засідання члени виконкому запропонували встановити на 2019 рік нові тарифи на харчування дітей у закладах освіти Білої Церкви. Згідно з документом, вартість харчування дітей у садочках залишиться без змін і складатиме 30 грн. на день, у садочках санаторного типу – 32 грн. на день. Однак, платитимуть батьки тепер більше: 60% від суми за харчування сплачуватимуть батьки (раніше 50%), інші 40% – міський бюджет ( 18 грн. на день та 19,20 грн.).

Крім того, було встановлено плату за харчування дітей із сімей, які належать до інших територіальних громад. Тепер батьки таких дітей сплачуватимуть 100% від вартості харчування. У випадку укладання угоди про здійснення міжбюджетних трансфертів між Білоцерківської міською радою та об’єднаною територіальною громадою, батьки сплачуватимуть 60% від вартості харчування.

Безкоштовним харчування у садочках Білої Церкви забезпечать: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей у закладах дошкільної освіти санаторного типу (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу та в спеціальних й інклюзивних гру­пах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України, учасниками бойових дій антитерористичної операції на сході України (на основі посвідчення учасника антитерористичної операції чи довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України), дітей із сімей загиблих (померлих) жителів м. Білої Церкви, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Також звільнять від плати за харчування дитини батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини в державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

У родинах, в яких троє і більше дітей батьки платитимуть на 50% менше за харчування у садочках.

Джерело: https://www.poglyad.tv

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska