Новости Город

В Білій Церкві вшанували золотих ювілярів подружнього життя

Мировлад Марбу

  • 0
  • 1780
26 грудня в м.Біла Церква відбувся вечір-вшанування сімейних пар, які відзначили в 2018 році 50-річчя та наступні ювілейні дати подружнього життя.
 
Символічно, що святковий захід відбувся у Будинку урочистих подій, місці, де пов’язують долю тисячі закоханих пар. Пройшовши під весільними рушниками шість пар «молодят» зайняли свої місця в ошатній залі.  Зокрема, це подружжя:
 
Коваленків Віри Антонівни та Віктора Антоновича   (50 років);

Зданевичів Зінаїди Олександрівни та Анатолія Васильовича (50 років);          

Ватаманюків Тетяни Іванівни та Василя Івановича ( 50 років);

Щвецьких  Анни Олександрівни та Віктора Борисовича (50 років);

Матусевичів Олени Іванівни та Ігоря Степановича (51 рік);

Малютіних Надії Миколаївни та Анатолія Петровича (50 років).

 
 
Зі святом присутніх привітав міський голова Геннадій Дикий: «Я дуже радий, що у нас у місті проживають такі зразкові пари. Ви є прикладом для молодого покоління у тому, як кохати та поважати один одного протягом життя, як будувати взаємовідносини в родині, як виховувати дітей. На жаль, у нас у державі не досить уваги приділяють саме таким сім’ям, а пам’ятати, про те, що родина і держава  невід’ємні - завжди потрібно. Я вдячний кожному з вас за виховання дітей, внуків, правнуків, які, я переконаний, є достойними громадянами України. Бажаю вам міцного здоров’я та довголіття. Хай кожен день вашого життя буде світлим і радісним, а  Бог надалі дарує Вам сил і терпіння, любові і  злагоди».
 
Геннадій Дикий за високий приклад міцного подружнього життя, сумлінне виконання батьківських обов’язків, вагомий внесок у зміцнення інституту сім’ї, підвищення її ролі вручив подяки міської ради та її виконавчого комітету і подарунки шести подружжям міста.
 
Варто наголосити, що у місті реалізовуються багато хороших справ, якими підтверджується турбота про білоцерківців. Так, діє міська цільова Програма сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки, якою опікується управління з питань молоді та спорту. Згідно з даною програмою надається грошова допомога родинам, в яких народилися двійні та друга і наступна дитини та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Сьогоднішнє свято – це також є маленьким, але яскравим прикладом пошани мудрих білоцерківців.
 
У ході свята присутнім було презентовано життєвий шлях кожної пари. Їм дарувала творчі подарунки маленька талановита зірочка Білої Церкви - Вероніка Морська. Ювіляри, станцювали весільний вальс та випили за міцне подружнє життя келих шампанського.
В заході взяли участь заступник міського голови Катерина Литвиненко, т. в. о. начальника  управління з питань молоді та спорту Вікторія Левіщенко, представники міських ЗМІ.
 
Джерело: https://bc-rada.gov.ua
Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska