Новости Город

В Білій Церкві вшанували золотих ювілярів подружнього життя

Мировлад Марбу

  • 0
  • 1700
26 грудня в м.Біла Церква відбувся вечір-вшанування сімейних пар, які відзначили в 2018 році 50-річчя та наступні ювілейні дати подружнього життя.
 
Символічно, що святковий захід відбувся у Будинку урочистих подій, місці, де пов’язують долю тисячі закоханих пар. Пройшовши під весільними рушниками шість пар «молодят» зайняли свої місця в ошатній залі.  Зокрема, це подружжя:
 
Коваленків Віри Антонівни та Віктора Антоновича   (50 років);

Зданевичів Зінаїди Олександрівни та Анатолія Васильовича (50 років);          

Ватаманюків Тетяни Іванівни та Василя Івановича ( 50 років);

Щвецьких  Анни Олександрівни та Віктора Борисовича (50 років);

Матусевичів Олени Іванівни та Ігоря Степановича (51 рік);

Малютіних Надії Миколаївни та Анатолія Петровича (50 років).

 
 
Зі святом присутніх привітав міський голова Геннадій Дикий: «Я дуже радий, що у нас у місті проживають такі зразкові пари. Ви є прикладом для молодого покоління у тому, як кохати та поважати один одного протягом життя, як будувати взаємовідносини в родині, як виховувати дітей. На жаль, у нас у державі не досить уваги приділяють саме таким сім’ям, а пам’ятати, про те, що родина і держава  невід’ємні - завжди потрібно. Я вдячний кожному з вас за виховання дітей, внуків, правнуків, які, я переконаний, є достойними громадянами України. Бажаю вам міцного здоров’я та довголіття. Хай кожен день вашого життя буде світлим і радісним, а  Бог надалі дарує Вам сил і терпіння, любові і  злагоди».
 
Геннадій Дикий за високий приклад міцного подружнього життя, сумлінне виконання батьківських обов’язків, вагомий внесок у зміцнення інституту сім’ї, підвищення її ролі вручив подяки міської ради та її виконавчого комітету і подарунки шести подружжям міста.
 
Варто наголосити, що у місті реалізовуються багато хороших справ, якими підтверджується турбота про білоцерківців. Так, діє міська цільова Програма сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки, якою опікується управління з питань молоді та спорту. Згідно з даною програмою надається грошова допомога родинам, в яких народилися двійні та друга і наступна дитини та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Сьогоднішнє свято – це також є маленьким, але яскравим прикладом пошани мудрих білоцерківців.
 
У ході свята присутнім було презентовано життєвий шлях кожної пари. Їм дарувала творчі подарунки маленька талановита зірочка Білої Церкви - Вероніка Морська. Ювіляри, станцювали весільний вальс та випили за міцне подружнє життя келих шампанського.
В заході взяли участь заступник міського голови Катерина Литвиненко, т. в. о. начальника  управління з питань молоді та спорту Вікторія Левіщенко, представники міських ЗМІ.
 
Джерело: https://bc-rada.gov.ua
Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko