Новости Экономика

Уряд схвалив монетизацію субсидій з 1 січня

Мировлад Марбу

  • 0
  • 292

 Кабінет міністрів України схвалив поетапний старт монетизації субсидій з 1 січня 2019 року

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у Twitter.

"З 1 січня Уряд запроваджує монетизацію субсидій. Усе прозоро: є особистий рахунок у банку, конкретна сума грошей на розрахунок за комунальні платежі. Якщо людина заощадила енергоресурси, усе повернеться на рахунок живими грошима", - написав він.

Крім того, він пояснив, що монетизація субсидій буде персональною і люди зможуть заощаджувати. Гроші, які заощадили будуть монетизовані і віддані людині або родині.

Як повідомляє РБК-Україна, на виплати з 1 січня зможуть розраховувати ті, хто вперше подасть документи на субсидію. Також повідомляється, що монетизація субсидій буде проводитися за підсумками опалювального періоду.

Для монетизації уповноваженим банком визначили "Ощадбанк". Крім того з 1 травня 2019 року призначення субсидій тим, хто отримував таку субсидію протягом опалювального сезону 2018/19 не в грошовій формі, здійснюється тільки після подання нових заяв та декларацій.

Нагадаємо, субсидії планується монетизувати в три етапи:

    З 1 січня 2019 року відбудеться монетизація для домогосподарств, які звернуться за субсидіями з новим пакетом документів (близько 100-150 тис. домогосподарств);
    З 1 травня 2019 року - монетизація для домогосподарств, яким субсидія призначена на неопалювальний період 2019-го;
    З 1 жовтня 2019 року - повний перехід на монетизацію.

У Бюджеті на 2019 рік передбачене виділення 58 млрд грн на субсидії, а також їхня монетизація.

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska