Новости Экономика

Уряд схвалив монетизацію субсидій з 1 січня

Мировлад Марбу

  • 0
  • 224

 Кабінет міністрів України схвалив поетапний старт монетизації субсидій з 1 січня 2019 року

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у Twitter.

"З 1 січня Уряд запроваджує монетизацію субсидій. Усе прозоро: є особистий рахунок у банку, конкретна сума грошей на розрахунок за комунальні платежі. Якщо людина заощадила енергоресурси, усе повернеться на рахунок живими грошима", - написав він.

Крім того, він пояснив, що монетизація субсидій буде персональною і люди зможуть заощаджувати. Гроші, які заощадили будуть монетизовані і віддані людині або родині.

Як повідомляє РБК-Україна, на виплати з 1 січня зможуть розраховувати ті, хто вперше подасть документи на субсидію. Також повідомляється, що монетизація субсидій буде проводитися за підсумками опалювального періоду.

Для монетизації уповноваженим банком визначили "Ощадбанк". Крім того з 1 травня 2019 року призначення субсидій тим, хто отримував таку субсидію протягом опалювального сезону 2018/19 не в грошовій формі, здійснюється тільки після подання нових заяв та декларацій.

Нагадаємо, субсидії планується монетизувати в три етапи:

    З 1 січня 2019 року відбудеться монетизація для домогосподарств, які звернуться за субсидіями з новим пакетом документів (близько 100-150 тис. домогосподарств);
    З 1 травня 2019 року - монетизація для домогосподарств, яким субсидія призначена на неопалювальний період 2019-го;
    З 1 жовтня 2019 року - повний перехід на монетизацію.

У Бюджеті на 2019 рік передбачене виділення 58 млрд грн на субсидії, а також їхня монетизація.

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko