Новости Технологии

Ілон Маск: у 2019 році в Україні з’являться станції Tesla Superchargers

Мировлад Марбу

  • 0
  • 107

Засновник і генеральний директор компанії з виробництва електромобілів Tesla Ілон Маск увечері 26 грудня пообіцяв на сто відсотків покрити територію Європи зарядними станціями для своїх автомобілів.

Так він прокоментував скаргу користувача Twitter, підписаного як Пол Келлі з Ірландії. Келлі поскаржився на брак локацій, де можна зарядити Tesla, поза межами столиці Ірландії Дубліна, і спитав, чи планує компанія збільшити їхню кількість.

«Так. Покриття суперчарджерів (потужні станції для швидкої зарядки – ред.) пошириться на 100% Європи наступного року. З Ірландії до Києва, з Норвегії до Туреччини», – пообіцяв підприємець, вживши транслітерацію з російського варіанту назви столиці України – Kiev.

Незабаром інший користувач звернув увагу на помилку в правописі.

«Київ вітає тебе, Ілоне Маск! Але правильно «Kyiv», а не «Kiev», – написав він, на що Маск відповів, що «зрозумів».

Наразі, згідно з сайтом Tesla, в Україні два суперчарджери цієї компанії – у Рівненській і Житомирській областях.

У вересні Ілон Маск був змушений звільнити крісло голови правління компанії Tesla на вимогу Комісії з цінних паперів і бірж Сполучених Штатів, а також заплатити 20 мільйонів доларів штрафу.

Це сталося після того, як він заявив, що думає викупити компанію в акціонерів і перетворити на приватну. Втім, Маск залишився генеральним директором і членом правління.

Рубрика: Технологии
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska