Новости События

У Білоцерківській виправній колонії двох безпідставно засуджених відпустили на волю

Мировлад Марбу

  • 0
  • 583

У середу, 19 грудня, заступник прокурора області Єфремов С.О. та начальник відділу прокуратури області Колб І.О. провели особистий прийом засуджених, які відбувають покарання в державній установі "Білоцерківська виправна колонія (№ 35)".

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.   

За результатами вказаного прийому засудженим надано роз’яснення щодо застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, заміни невідбутої частини покарання більш м'яким та з інших питань, з якими вони зверталися.

Крім того, в діяльності виправної установи виявлено численні порушення щодо повноти проведення соціально-виховної роботи із засудженими та незабезпечення належних режимних вимог.

Мають місце випадки безпідставного притягнення засуджених до дисциплінарної відповідальності. За втручання прокуратури 2 засуджених негайно звільнено з дисциплінарного ізолятора установи, які безпідставно в ньому утримувались.

Реагуючи на вищевказані порушення, прокуратурою області підготовлено вказівку начальнику виправної колонії, на даний час вирішується питання про притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності.

Робота щодо забезпечення дотримання прав засуджених осіб в установах виконання покарань продовжується та перебуває на особливому контролі керівництва регіональної прокуратури.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska