Новости Город

У Білій Церкві відкрили філію дитячої стоматологічної поліклініки

Мировлад Марбу

  • 0
  • 1000

21 грудня в Білій Церкві відбулося відкриття нового відділення Дитячої стоматологічної поліклініки, яке розташоване за адресою: вул. Б.Хмельницького, 6.

Філія дитячої стоматологічної поліклініки здійснюватиме профілактичну, консультативно-діагностичну та лікувальну допомогу населенню Білої Церкви. У приміщені розташовані хірургічний та терапевтичний кабінети. Першим часом тут надаватиметься терапевтична стоматологічна  допомога, а в подальшому планується розширити спектр напрямків таких послуг. 

Зокрема, терапевтичний кабінет розрахований на три крісла. Наразі вже функціонують два сучасних робочих місця. Одне з крісел придбано за кошти міської ради, друге – за спонсорські.  В подальшому, у статусі комунального неприбуткового підприємства,  поліклініка робитиме все, аби надавати якісні послуги, й цим залучати  якнайбільше  людей  і разом, з тим заробляти кошти для свого розвитку та придбання нового обладнання.

 Почесну місію перерізати червону стрічку перед новою установою, під час її урочистого відкриття, мали міський голова Геннадій Дикий, начальник управління охорони здоров’я міської ради Денис Яблонський та головний лікар Білоцерківської дитячої стоматологічної поліклініки Світлана Скульська.

  «На сьогодні немає нічого дорожчого ніж здоров’я громадян, а особливо діток. За останні роки, в місті уже відкрито ряд медичних амбулаторій  для зручності  та комфорту наших громадян. Коли постало питання доцільності відкриття даного відділення, ми не мали сумнівів щодо прийняття рішення, адже тепер самі найменші жителі Білої Церкви, та й дорослі білоцерківці матимуть можливість, не їдучи далеко, у центрі міста, отримати якісну стоматологічну послугу, а головне запобігти захворюванню провівши профілактику, - зазначив міський голова. -   Сподіваємося, що лікарям та всьому медичному персоналу працюватиметься тут добре, а білоцерківці отримуючи якісні та доступні стоматологічні послуги, будуть виходити із сяючими посмішками на вустах. Міська влада зі свого боку надала вам приміщення, а ваше завдання створити  такі умови і так обслуговувати пацієнтів, щоб вони не йшли в приватні клініки, а до вашого комунального закладу».

 Міський голова також зауважив, що медична реформа, яка зараз проводиться в країні  - стимулює медичні установи і лікарів залучати якомога більше людей, адже гроші йдуть за пацієнтом. Реформа первинної ланки медицини, є успішною  адже  є маса позитивних відгуків від громадян. Також при прийнятті КМУ ряду нормативно- правових актів буде врегульовано питання платних послуг та інші важливі питання, які визначать чіткість роботи медичних установ та ін.

 Головний лікар Білоцерківської дитячої стоматологічної поліклініки Світлана Скульська висловила слова подяки за сприяння у відкритті  цієї філії міському голові, депутатському корпусу та всім причетним, наголосила, що працівники філії робитимуть  все можливе для надання якісних послуг. 

Слова привітань та побажань проводити більше профілактичні заходи, аніж лікувальні  висловили: депутат Київської обласної ради Наталія Бігарі, депутати міської ради Андрій Король, Сергій Беркут.

Отож,  записатися на прийом до стоматолога можна безпосередньо у реєстратурі (вул.Б.Хмельницького, 6), або ж  за телефоном у відділенні   (068) 404- 90-22,  (050) 215-42-21.  

Джерело: https://bc-rada.gov.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska