Новости Политика

У Білій Церкві голова КОДА Терещук провів чергову виїзну нараду

Мировлад Марбу

  • 0
  • 108

21 грудня, в Білій Церкві під керівництвом голови Київської ОДА Олександра Терещука відбулася зустріч з активом району та міста. 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На заході були присутні народний депутат Хвича Мепарішвілі, мер Білої Церкви Геннадій Дикий, голова Білоцерківської РДА Геннадій Джегур, керівник патронатної служби Київської облдержадміністрації Михайло Шкурін. Також на заході були керівники центральних органів виконавчої влади, керівники департаментів, депутати міських та районних рад, актив міста та району.

На початку робочої наради Олександр Терещук відзначив про неабиякий потенціал міста обласного значення та відмітив, що бачить велику роботу, яка ведеться на Білоцерківщині.

Зустріч проходила у форматі живого спілкування з громадою, кожен бажаючий міг поставити своє питання Олександрові Терещуку, або ж поділитися із проблемами, які є як місті, так і в районі.

Серед питань, які піднімала громадськість - тарифи ЖКГ, вартість проїзду в громадському транспорті, забезпечення житлом учасників бойових дій, незадовільні моменти у аграрній сфері та проблеми криміногенної ситуації й медицини.

Стосовно медичної галузі Терещук запевнив, що зараз будуть активовані всі зусилля для забезпечення населення гідними умовами в медзакладах:

"Сьогодні немає важливішого питання ніж ліки та медицина",- зазначив Терещук.

У питанні забезпечення житлом учасників бойових дій, Олександр Терещук рішуче запевнив, що ситуацію буде проаналізовано та складено план дій.

"Ми готові розглядати проекти, створимо робочі групи і попрацювати над цим. Це буде складно але я вам гарантую організацію і співпрацю",- сказав голова КОДА.

Окрім економічно-соціальних справ, на зустрічі піднімалися і питання культури. Особливо гостро постала проблема театру Саксаганського, коли громадськість звернулася до очільника області з проханням особисто відреагувати на проблему та ініціювати перевірку. В свою чергу Терещук зазначив, що в ситуації з театром є дуже багато незрозумілих питань, тому наразі створена робоча група, а найближчим часом буде проведена перевірка.

Вислухавши проблематику, Олександр Терещук дав низку розпоряджень та протокольних доручень для подальшого вирішення питань.

Рубрика: Политика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska