Новости Технологии

Опубліковані головні досягнення та провали науки в 2018 році

Мировлад Марбу

  • 0
  • 70

Одне з найбільш авторитетних наукових видань світу Science оприлюднило список головних досягнень і провалів науки за рік, передає УНН з посиланням на відповідну публікацію.

Одним з головних проривів став спосіб РНК-секвенування окремих клітин і їх подальшої “збирання” в тій же послідовності.

Серед інших важливих досягнень — виділення ДНК з останків жінки, яка жила більше 50 тисяч років тому. Один з її батьків був неандертальцем, а інший — денісівською людиною (ймовірний вид або підвид вимерлих людей, відомий по фрагментарному матеріалу з Денисової печери в Солонешенському районі Алтайського краю РФ — ред.).

Ще одне важливе відкриття: вчені виявили, що під льодом Гренландії знаходиться кратер діаметром 31 км — залишити його міг гігантський метеорит.

Також до списку увійшли виявлення джерела нейтрино надвисоких енергій, визначення останків однієї з перших тварин на планеті, перше в історії схвалення препарату, що пригнічує гени.

Що стосується невдач, серед них — пожежа, яка знищила 200-річний музей в Бразилії, погіршення ситуації з глобальним потеплінням і нещодавній скандал з китайськими вченими, які заявили про народження перших генно-модифікованих дітей.

Рубрика: Технологии
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska