Новости Экономика

З нового року ліки можна буде повертати до аптек

Мировлад Марбу

  • 0
  • 475

В українців з 1 січня 2019 року з’явиться можливість повертати ліки в аптеки.

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що з початку 2019 року українці зможуть повертати в аптеки куплені ліки, передає Укрінформ.

За словами Супрун, в аптеці перевірятимуть, чи не відкривалися ліки і чи не використовували їх. Також перевірять упаковку на цілісність.

Якщо в аптеки не виникне ніяких зауважень у зазначених питаннях, то ліки можна буде повернути.

Контроль за процесом повернення ляже на Держлікслужбу. Їй нададуть більше повноважень по інспекції, аби була можливість перевіряти аптеки.

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska