Новости Экономика

З нового року ліки можна буде повертати до аптек

Мировлад Марбу

  • 0
  • 405

В українців з 1 січня 2019 року з’явиться можливість повертати ліки в аптеки.

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що з початку 2019 року українці зможуть повертати в аптеки куплені ліки, передає Укрінформ.

За словами Супрун, в аптеці перевірятимуть, чи не відкривалися ліки і чи не використовували їх. Також перевірять упаковку на цілісність.

Якщо в аптеки не виникне ніяких зауважень у зазначених питаннях, то ліки можна буде повернути.

Контроль за процесом повернення ляже на Держлікслужбу. Їй нададуть більше повноважень по інспекції, аби була можливість перевіряти аптеки.

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko