Видео Сюжет

У с. Фурси відкрито новий дитячий садок

Портал idbc

  • 0
  • 313

В Білоцерківському районі відкрито новий дитячий садок У с. Фурси Білоцерківського району за участі Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука відбулось урочисте відкриття дитячого садочка «Усмішка». Новий заклад дошкільного виховання розрахований на 90 дітей.

Всі кімнати пристосовані до занять дітей з особливими потребами. На території садочка встановлено спортивний та ігрові майданчики.

«Одне з найважливіших завдань влади - це забезпечити доступну для всіх, якісну дошкільну освіту. В обласний бюджет на наступний рік ми заклали кошти на розвиток освітньої галузі, зокрема, закладів дошкільної освіти. Вчора цей бюджет затвердила Обласна рада. Тож і далі активно працюватимемо в цьому напрямку» - розповів Олександр Терещук.

Джерело: Київська ОДА

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska