Новости Город

До Білої Церкви приїде новорічна вантажівка Coca-Cola

Мировлад Марбу

  • 0
  • 438

У вівторок, 18 грудня, новорічна вантажівка Coca-Cola розпочала святкову подорож Україною.  

Про це повідомляє інформаційний портал "04563".

До Білої Церкви вона приїде 15 січня.

Як повідомляють організатори зустрічі, кожен бажаючий зможе отримали пляшку улюбленої Сoca-Cola Zero із новорічним оформленням. Щоб її отримати потрібно буде зробити фото з святковими героями Сoca-Cola  чи просто біля Новорічної вантажівки та поділитися враженнями на своїх сторінках у соціальних мережах Facebook або Instagram із хештегом #БудьСантою.

Новорічна вантажівка Coca-Cola #БудьСантою зупинятиметься:

  1. на Торговій площі 
  2. на вулиці Ярослава Мудрого 
  3. біля парку імені Тараса Шевченка (локації вказані у послідовному порядку прибуття вантажівки; приблизний час перебування на локації 2,5 години)
Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska