Новости Город

До Білої Церкви приїде новорічна вантажівка Coca-Cola

Мировлад Марбу

  • 0
  • 366

У вівторок, 18 грудня, новорічна вантажівка Coca-Cola розпочала святкову подорож Україною.  

Про це повідомляє інформаційний портал "04563".

До Білої Церкви вона приїде 15 січня.

Як повідомляють організатори зустрічі, кожен бажаючий зможе отримали пляшку улюбленої Сoca-Cola Zero із новорічним оформленням. Щоб її отримати потрібно буде зробити фото з святковими героями Сoca-Cola  чи просто біля Новорічної вантажівки та поділитися враженнями на своїх сторінках у соціальних мережах Facebook або Instagram із хештегом #БудьСантою.

Новорічна вантажівка Coca-Cola #БудьСантою зупинятиметься:

  1. на Торговій площі 
  2. на вулиці Ярослава Мудрого 
  3. біля парку імені Тараса Шевченка (локації вказані у послідовному порядку прибуття вантажівки; приблизний час перебування на локації 2,5 години)
Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko