Новости Экономика

З держбюджету виділять 2 мільйони на ремонт покрівлі Технолого-економічного коледжу в Білій Церкві

Мировлад Марбу

  • 0
  • 184

За сприяння народного депутата Хвичі Мепарішвілі Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету отримає майже 2 мільйони гривень з державного бюджету для заміни покрівлі.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на офіційний сайт Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів.

Будівля, де зараз розташований підрозділ БНАУ, що навчає студентів дев’ятьом  спеціальностям, є визнаною пам'яткою архітектури.  Приміщення було збудовано наприкінці 1850-х чи на початку 1860-х років як синагога. Протягом  багатьох років свого існування Будинок синагоги неодноразово зазнавав різноманітних перебудов, проте, незважаючи на внутрішнє перепланування та зміни у зовнішньому декорі, ця будівля лишається автентичною пам'яткою архітектури середини XIX століття.

На жаль, конструкція покрівлі, зовнішнє та місцями внутрішнє спорядження будівлі перебуває в незадовільному стані, тож подальша експлуатація цих елементів була можлива лише за умови проведення капітального ремонту.

"Будівля навчального корпусу, яка, до речі, розташована в центральній частині міста та є пам’яткою  архітектури, давно потребувала реконструкції. Через аварійний дах протягом багатьох років страждав і фасад будови. Тож, коли до мене звернулася адміністрація коледжу з проханням допомогти з реконструкцією даху, мною було ініційовано виділення коштів з державного бюджету", - повідомив народний депутат.

Водночас Хвича Мепарішвілі наголосив, що всіляко сприятиме вирішенню ще одного нагального для коледжу питання – реконструкції будівлі гуртожитка, де заміни потребують дерев’яні вікна , а ремонту - балкони і дах.

Наступного року в держбюджеті передбачено близько 30 млн грн на капітальний ремонт навчального корпусу та гуртожитку Технолого-економічного коледжу та покрівень навчальних корпусів Білоцерківського національного аграрного університету.

Отож, Технолого-економічний коледж БНАУ матиме можливість і в подальшому утверджувати в своїй практиці інноваційні технології навчання і виховання молоді, працювати над формуванням професійної компетентності майбутнього фахівця, людини високої культури, здатної до творчої праці, професійного розвитку. А головне, завдяки черговій підтримці народного обранця, Біла Церква зможе зберегти цінне архітектурне надбання для наступних поколінь.

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska