Новости Экономика

У Білій Церкві обговорили заборгованість по заробітній платі

Мировлад Марбу

  • 0
  • 171

У місті Біла Церква під керівництвом заступника голови Київської облдержадміністрації В’ячеслава Кучера, за участі народного депутата України Георгія Мепарішвілі, секретаря Білоцерківської міської ради Кошеля Вадима 19 грудня 2018 року відбулося спільне виїзне засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати  і робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан поінформував присутніх щодо стану справ з цих питань у місті Біла Церква. Також наголосив, що завдяки ефективній роботі тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат  і реалізації заходів спрямованих на своєчасну виплату заробітної плати до кінця року в області заборгованість із виплати заробітної плати буде зведено до мінімуму.

За підсумками обговорення питань порядку денного засідання комісії, заслуховування керівників підприємств були прийняті рішення спрямовані на погашення існуючої заборгованості із виплати заробітної плати та недопущення виникнення нової, повноти і своєчасності сплати єдиного соціального внеску та інших надходжень до Пенсійного фонду України, а також посилення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних і контролюючих органів з даного питання.

Джерело: http://koda.gov.ua

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska