Новости Спорт

Спортсмен з Білої Церкви претендує на звання «Людина року-2018»

Мировлад Марбу

  • 0
  • 563

Олександр Грушин – чемпіон Європи, призер чемпіонату світу з греко-римської боротьби, який наразі проживає у Білій Церкві, представник Київської області, вихованець тренера Віктора Лозового та Центру олімпійської підготовки (Біла Церква).

Про це повідомляє прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської ОДА.

Щоб підтримати борця, представника Білої Церкви та всієї Київщини, треба перейти за посиланням та проголосувати: онлайн-голосування триватиме з 13 по 26 грудня. Конкурс проходить у рідному місті Олександра – Волноваха.

Нагадаємо, що спортсмен Олександр Грушин став переможцем юніорського чемпіонату Європи-2018 з греко-римської боротьби. А в 2018 році спортсмену вдалося отримати бронзу на чемпіонаті світу в Бухаресті.

Джерело: https://www.poglyad.tv

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko