Видео Сюжет

Добровольців Київщини буде прирівняно до ветеранів війни

Портал idbc

  • 0
  • 36

Київська обласна рада проголосувала за проект рішення «Про визнання учасників добровольчих формувань – безпосередніх учасників антитерористичної операції на сході України, захисників її незалежності, та територіальної цілісності ветеранами війни». З цією ініціативою до Київської обласної ради звернувся голова КОДА Олександр Терещук. В ухваленому рішенні Облради йдеться про визнання осіб, з числа мешканців Київської області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів ветеранами війни.

Наступним кроком в роботі по даному напрямку стане створення спеціальної комісії при КОДА, що розглядатиме звернення від добровольців та встановлюватиме статус воїнів-добровольців антитерористичної операції особам з числа жителів Київської області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань.

Відео: коментар Голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука щодо надання бійцям добробатів статусу ветеранів війни.

Джерело: Київська ОДА

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko