Видео Сюжет

Добровольців Київщини буде прирівняно до ветеранів війни

Портал idbc

  • 0
  • 122

Київська обласна рада проголосувала за проект рішення «Про визнання учасників добровольчих формувань – безпосередніх учасників антитерористичної операції на сході України, захисників її незалежності, та територіальної цілісності ветеранами війни». З цією ініціативою до Київської обласної ради звернувся голова КОДА Олександр Терещук. В ухваленому рішенні Облради йдеться про визнання осіб, з числа мешканців Київської області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів ветеранами війни.

Наступним кроком в роботі по даному напрямку стане створення спеціальної комісії при КОДА, що розглядатиме звернення від добровольців та встановлюватиме статус воїнів-добровольців антитерористичної операції особам з числа жителів Київської області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань.

Відео: коментар Голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука щодо надання бійцям добробатів статусу ветеранів війни.

Джерело: Київська ОДА

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska