Новости Экономика

Депутати таки звільнили очільника «Білоцерківтепломережі»

Ольга Савченко

  • 0
  • 92

Передувало позачерговій 62-й сесії міської ради спільне депутатське засідання постійних депутатських комісій. Швидко обговоривши коло питань, які виносилися на сесію, депутати зупинилися на одному, яке потребувало їхнього  найбільшого обговорення  і навколо якого точилися, судячи по всьому,  закулуарні баталії.

Та на початку сесійного засідання депутати заслухали одну заяву та одне депутатське звернення. Зокрема  депутат Володимир Бабенко у своїй заяві  попросив вшанувати хвилиною мовчання справжнього патріота та славетного українського оперного співака Василя Сліпака, з  позивним «Міф», який народився 20 грудня 1974 року. Він  залишив Паризьку Grand Opéra і поїхав на фронт боронити свою землю. Загинув Герой 29 червня 2016, біля села Луганське  Донецької  області. Василь Сліпак є справжнім Героєм України, який за життя  полонив глядачів своєрідним голосом та вокальною культурою, а на фронті справжнім, не надуманим патріотизмом і відвагою.

Дещо незрозумілим для депутатів та присутніх у залі  виявилося депутатське звернення Сергія Мартинюка, який розповідав про пожежу, яка сталася в храмі московського патріархату, що в Гайку. Дехто із депутатів висловився, що це піар, Володимир Бабенко вигукнув: «Чекіст Гундяєв буде горіти  праведним вогнем», а міський голова закликав Мартинюка  та будь-кого іншого утриматися від зайвих  коментарів, коли йде слідство.

Та головним питанням стало звільнення очільника «Білоцерківтепломережі» М. І. Вакуленка. Наразі він перебуває на лікарняному.

Доповідав по питанню міський голова Геннадій Дикий. За його словами,   орієнтовний борг «тепломережі» перед містом становить 30 мільйонів, а перед «Нафтогазом» - 300 млн. грн. Правда, цьому є об’єктивні та суб’єктивні причини», -  зазначив він.  Також наголосив, що підприємство має чималі борги по заробітній платі працівникам підприємства, а також неприпустиме самоусунення керівника в той час, коли на масиві Леваневського трапилася позаштатна ситуація - порив труби.

Ряд керівників ОСББ прийшли на засідання сесії та висловили підтримку  М. Вакуленку, пояснивши, що він детально розбирається в питанні теплопостачання  та тарифікації на тепло, і «мешканці ОСББ відчули зміни в теплозабезпеченні».

Дехто з депутатів висловився категорично проти такого звільнення. Приміром, Андрій Король вказав меру, що він хоче «нашими руками звільнити керівника підприємства, бо той (Вакуленко М. І.) не підписав акт з порушеннями», які вимагав від нього міський голова. 

Обговорення в залі перейшло в 15-хвилинне обговорення з керівниками депутатських фракцій, за зачиненими дверима, яке мер запропонував провести поза сесійною залою. Рівно за 15 хвилин всі повернулися до зали і проголосували. Тож рішення про звільнення Вакуленка було прийнято 28 голосами «за», «проти» проголосували  3 депутати, 2 - «утрималися», а 10 вирішили взагалі не голосувати. «Оце продажна «Самопоміч»!» - хтось вигукнув біля вхідних дверей сесійної зали.

Та чи буде таке рішення законним, коли людина перебуває на лікарняному? Як показує практика, в переважній більшості звільнений працівник через суд поновлюється на роботі. Тож як розгортатимуться події далі, побачимо.

Вікторія Швець

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska