Новости Спорт

Змагання з греко-римської боротьби – білоцерківці знову серед кращих

Мировлад Марбу

  • 0
  • 55

У суботу, 15 грудня,  в  КЗ БМР  ДЮСШ «Богатир» відбувся відкритий чемпіонат м.Біла Церква  та  Всеукраїнський  турнір з греко - римської боротьби серед кадетів і мол. юнаки, присвячений  пам’яті тренерів:  Аркадія Щуки - заслуженого тренера України та Максима Ткача - майстра спорту України, фахівців, які підготували когорту спортсменів-чемпіонів та призерів чемпіонатів України та міжнародних змагань, були досвідченими майстрами своєї справи і відданими своїй професії.

У змаганнях взяли участь 12 команд, близько 150 спортсменів Вінниці, Жмеринки, Миргороду,Тячева, Житомира, Києва, Київської області та гості з Вільнюса. Білу Церкву представляли спортсмени обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту та  КЗБМР ДЮСШ «Олімп». Змагались спортсмени у відповідно у 23 вагових категоріях:  юнаки 2005-2007р.н. - у12 категорій, юнаки 2002-2004 –в 11 вагових категорій. Відповідно найлегша вагова - 32 кг , найважча- 110 кг.

Поєдинки  були цікавими і напруженими.  Перемогу завоювали  найдосвідченіші, серед яких і білоцерківці:

Марк  Гавловський – (в.к.41кг, КОЛІФКС),

Шевченко  Максим  (в.к.45 кг, ДЮСШ «Богатир»),

Притуляк Сергій ( в.к. 48 кг, КОЛІФКС),

Яковлев Олександр (в.к. 51кг, КОЛІФКС),

Калініченко Кіріл (55 кг, КОЛІФКС),  

Пашкевич Максим  (в.к. 60 кг, ДЮСШ «Богатир»).

Алексєєв Нікіта  ( в.к.80кг, КОЛІФКС)

Вітаємо білоцерківців- переможців, та бажаємо подальших спортивних досягнень!

Джерело: https://bc-rada.gov.ua

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko