Новости Спорт

Змагання з греко-римської боротьби – білоцерківці знову серед кращих

Мировлад Марбу

  • 0
  • 114

У суботу, 15 грудня,  в  КЗ БМР  ДЮСШ «Богатир» відбувся відкритий чемпіонат м.Біла Церква  та  Всеукраїнський  турнір з греко - римської боротьби серед кадетів і мол. юнаки, присвячений  пам’яті тренерів:  Аркадія Щуки - заслуженого тренера України та Максима Ткача - майстра спорту України, фахівців, які підготували когорту спортсменів-чемпіонів та призерів чемпіонатів України та міжнародних змагань, були досвідченими майстрами своєї справи і відданими своїй професії.

У змаганнях взяли участь 12 команд, близько 150 спортсменів Вінниці, Жмеринки, Миргороду,Тячева, Житомира, Києва, Київської області та гості з Вільнюса. Білу Церкву представляли спортсмени обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту та  КЗБМР ДЮСШ «Олімп». Змагались спортсмени у відповідно у 23 вагових категоріях:  юнаки 2005-2007р.н. - у12 категорій, юнаки 2002-2004 –в 11 вагових категорій. Відповідно найлегша вагова - 32 кг , найважча- 110 кг.

Поєдинки  були цікавими і напруженими.  Перемогу завоювали  найдосвідченіші, серед яких і білоцерківці:

Марк  Гавловський – (в.к.41кг, КОЛІФКС),

Шевченко  Максим  (в.к.45 кг, ДЮСШ «Богатир»),

Притуляк Сергій ( в.к. 48 кг, КОЛІФКС),

Яковлев Олександр (в.к. 51кг, КОЛІФКС),

Калініченко Кіріл (55 кг, КОЛІФКС),  

Пашкевич Максим  (в.к. 60 кг, ДЮСШ «Богатир»).

Алексєєв Нікіта  ( в.к.80кг, КОЛІФКС)

Вітаємо білоцерківців- переможців, та бажаємо подальших спортивних досягнень!

Джерело: https://bc-rada.gov.ua

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska