Новости Город

Ще 6 хлопчиків та 6 дівчаток народилися в числі двійнят у Білій Церкві

Мировлад Марбу

  • 0
  • 1943

Символічно, що у День Святого Миколая, коли всі дітки отримують подарунки, у Білій Церкві відбулася приємна подія – міський голова Геннадій Дикий привітав родини, в яких нещодавно народилися двійні, та вручив подарунки для наймолодших білоцерківців.

Зауважимо, що зустрічі із такими родинами міста є традиційними. Подяки Білоцерківської міської ради, візочки для двієнь, квіти та солодощі міський голова цього разу вручив шести  сім’ям. А саме родинам:

-Носової Наталії Вікторівни та Любчича Олексія Миколайовича (дітки – Анатолій та Олександр);

-Зеленчуків Сергія Миколайовича та Вікторії Віталіївни (дітки- Артем та Яна);

-Маринчуків Олександра Сергійовича та Юлії Олександрівни (дітки – Єва та Злата);

-Нестеренка Олега Вікторовича та Коновалюк Світлани Олексіївни (дітки – Софія та Маргарита);

-Іващенків Антоніни Вікторівни та Максима Олексійовича (дітки- Тимофій та Арсеній);

-Желєзнових Олександри Вікторівни та Дениса Вікторовича (дітки –Єгор та Єва).


«Щиро вітаю вас з цією важливою подією в житті! Знаю, що відразу двоє малят у родині це трішки клопітно, проте дуже приємно і гарантовано, що у ваших домівках  завжди лунатиме дитячий сміх. Головне бажання для ваших діток – щоб вони росли здоровими, на радість вам.  Переконаний, що коли ваші малюки виростуть - ви неодмінно пишатиметеся ними, й вони будуть для вас підтримкою та опорою. Візочки, які ми сьогодні подаруємо неодмінно стануть в нагоді, бо особисто знаю, що «дитячий транспорт» має бути і зимовий, і літній, і демісезонний»,- зазначив Геннадій Дикий.

Відзначимо, що з початку 2018 року у білоцерківських родинах народилося 18 пар двійнят. Згідно з міською цільовою Програмою сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки, всі родини отримали матеріальну підтримку.

До речі, за 9 років існування цієї програми (з 2010 року)  у Білій Церкві з’явилася  189 пар двійнят: 2010 р. - 25 пар; 2011р. -  27 пар; 2012 р. -  27 пар; 2013 р.- 16 пар; 2014 р. - 15 пар; 2015 р. - 17пар; 2016 р. - 22 пари; 2017 р. - 23 пари; 2018 р. –  поки що 18 пар.

Бажаємо всім діткам міцного здоров’я, а батькам терпіння та сил виховати достойних громадян України.

            У заході взяли участь заступник міського голови Катерина Литвиненко,  т. в. о. начальника управління з питань молоді та спорту міської ради Вікторія Левіщенко, представники міських ЗМІ.

Джерело:

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko