Новости Спорт

Першість Білоцерківського району з баскетболу серед команд дівчат закладів освіти

Мировлад Марбу

  • 0
  • 139

14 грудня на базі Маловільшанської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів відбулася першість Білоцерківського району з баскетболу серед команд  дівчат закладів загальної середньої освіти. Головний суддя змагань – Григорій Пташник, тренер-викладач Білоцерківської районної ДЮСШ.

Перше місце зайняла команда дівчат Озернянської ЗОШ під керівництвом вчителя фізичної культури та тренера Віктора Горчинського, вони нагороджені кубком, а спортсменки медалями, срібні медалі здобули учениці Маловільшанської ЗОШ № 2, підготували команду вчитель фізичної культури Юлія Мялківська та тренер Григорій Пташник, третє місце посіла команда дівчат Пилипчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»,  готував  спортсменок вчитель фізичної культури Юрій Строкін.

        Грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА в номінаціях були відзначені також:

    кращий гравець першості - Святецька Тетяна, учениця Озернянської ЗОШ І-ІІІст.,

    кращий нападник першості - Ткачук Богдана, учениця Маловільшанської ЗОШ № 2;

    кращий захисник першості - Броварник Марина, учениця Пилипчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ».


Джерело: http://bcrda.gov.ua

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska