Новости Спорт

Першість Білоцерківського району з баскетболу серед команд дівчат закладів освіти

Мировлад Марбу

  • 0
  • 78

14 грудня на базі Маловільшанської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів відбулася першість Білоцерківського району з баскетболу серед команд  дівчат закладів загальної середньої освіти. Головний суддя змагань – Григорій Пташник, тренер-викладач Білоцерківської районної ДЮСШ.

Перше місце зайняла команда дівчат Озернянської ЗОШ під керівництвом вчителя фізичної культури та тренера Віктора Горчинського, вони нагороджені кубком, а спортсменки медалями, срібні медалі здобули учениці Маловільшанської ЗОШ № 2, підготували команду вчитель фізичної культури Юлія Мялківська та тренер Григорій Пташник, третє місце посіла команда дівчат Пилипчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»,  готував  спортсменок вчитель фізичної культури Юрій Строкін.

        Грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА в номінаціях були відзначені також:

    кращий гравець першості - Святецька Тетяна, учениця Озернянської ЗОШ І-ІІІст.,

    кращий нападник першості - Ткачук Богдана, учениця Маловільшанської ЗОШ № 2;

    кращий захисник першості - Броварник Марина, учениця Пилипчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ».


Джерело: http://bcrda.gov.ua

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko